Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dviejų namų bendrijos buhalterė apgailestavo tylėjusi matydama, kad bendrijos vadovas grobsto gyventojų pinigus
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais

„Kaip gyveni? Kaip taviškis? O kaimynė Vida vis dar našlauja? Reikėtų jai kokį draugą surast“, – beria gatvėj sutiktas pažįstamas. Kol mintiju, ką čia pasakius, ano kalba nukrypsta kaimynės link. plačiau»

Vaiko nuotrauka – būdas pinigams traukti

Vakar miesto vidury, prie prekybos centro, stovėjo tamsaus gymio moteris ir elgetavo ypatingu būdu: rankose laikė iš dviejų lapų padarytą plakatą, kurio vienoje pusėje buvo lietuviškas tekstas, skelbiantis, jog reikalingi pinigai vaiko širdies operacijai, o kitoje pusėje – šalia milžiniško pliušinio meškio stovinčio berniuko nuotrauka. plačiau»

Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai

Pusvalandis prie kavos puodelio buvo nenuobodus. "Mama, aš nėščia..." – akiniuotai poniai praneša 25 metų slenkstį perkopusi panelė. plačiau»

Kaip pensininkė „skuduryne“ įkapių suknelės ieškojo

„Skuduryne“ nauja siunta. Moterys, lyg sovietmečio eilėse, stumdosi alkūnėm prie drabužių stovų, stengiasi pirmos perrausti ką tik iškeltą asortimentą. O ten, kaip paprastai, ne kaži kas – pašiurę megztukai, nutampyti džemperiai, išduobtais keliais sportinės kelnės. plačiau»

Po savaitės bus aiškiausių aiškiausia, kur palikta žuvis

Savaitgalį turėsiu svečių. Kuo čia juos pavaišinti? Praėjusį kartą persisukę iš alkio išvažiavo, nes pati laikiausi dietos. O po to perskaičiau savo feisbuke, kad brandaus amžiaus moterys nebijo nieko. Nieko, net storėti. plačiau»

Smėlio kalnai pensininkėms padeda taupyti

Išdraskytoje Laisvės aikštėje ant medinio, myriop pasmerkto suoliuko sėdi trys pensininkės. plačiau»

Iki parduodamo namo savininko Petras taip ir neprisikasė

Daugumai lietuvaičių gyvenamasis būstas yra svarbiausias gyvenimo pirkinys, todėl ieškant nuosavos pastogės dažnai užgula galvos sopė. plačiau»

Išgyvenimo stovyklą ligoninėje reguliuoja vyriausioji (1)

Mūsų palata draugiška, dalijamės suneštinėm gėrybėm. Prisikertam iki raugėjimo ir negerumo. Tada prašom tablečių virškinimui palengvinti. plačiau»

Gerai, kad pensija maža – paveldėtojai neišprotės

Ant suolelio prieš pavasario saulę šildosi dvi moteriškės. „Iš meilės pinigui galima ir medį nugraužt“, – atsidūsėja viena. „Tai kiek tų medžių nugraužei?“ – pašaipiai klausia draugė. plačiau»

Kaip ponia Feee ligonių apetitą pataisė

Pavasarį ligos suveša lyg piktžolės, visi ligoninės skyriai kimšte prikimšti. Dažnam, kelias valandas pragulėjusiam priėmimo skyriaus stebėjimo palatoje, po atliktų tyrimų, kurie nerodo, kad giltinė jau šiandien taikosi pjaut, daktarai liepia važiuoti namo. Nėra vietų. plačiau»

Negavusi mėsos ir sviesto valkata pasirodė visu gražumu

Mūsų gatvė nuošali, miesto pakrašty, be modernių šiuolaikiškų namų, daugiausia prieš 80–90 metų statyti, įvairiais laikotarpiais atnaujinti medinukai ir keli standartiniai sovietiniai plytiniai. plačiau»

Sporto klube išpažintys kartais išeina į naudą

Į sporto klubą dailinti figūrų atėjo dvi naujokės – 50-metį perkopusi Vida ir vos 30-metį užkliudžiusi Simona. plačiau»

Ruginukė išsilaikė tik iki santechniko vizito

Prieš kelias dienas sutiktas draugelis Petras porino iš draugelio Alfos gavęs šimtagraminį buteliuką ruginukės ir nusprendęs ją vartoti tik vaistams. Bet bėda ta, kad nežino, kur paslėpti. Jo visaregė žmona jeigu atras, tai ir sugirdys kokiam nors santechnikui. plačiau»

„Algiuk, pažiūrėk, nes visas mano geras sudegs!“

Pradėjęs lankytis gydymo įstaigose dažnas pacientas kartais pasijunta patekęs vos ne į kitą pasaulį. Ilgainiui ir jo jausmai atbunka, prisitaiko prie aplinkinių elgsenos. plačiau»

Kitų šventes mėgsta, bet per savo jubiliejų – už „Brexito“

Plačioje mūsų giminėje nė vienas bent kiek didesnis suėjimas, krustelėjimas, barkštelėjimas, pirstelėjimas, laidotuvės ar metinės, jau nekalbant apie vestuves ar jubiliejus, neapsiėjo be visų gerbiamos seserėčios, sesers, pusseserės, tetutės, močiutės, promočiutės, geros draugės ir pažįstamos, ne vieno vyro svajonės Julijonos. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.