Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Austi besimokanti moksleivė jau iš anksto rengiasi suaugusiųjų gyvenimo išbandymams

Niekam nesakyk!

Išsitarus apie užsienio kelionę, net įkyruoliai dings kaip vėjo nupūsti

Einant pro vaistinę į galvą šauna mintis, kad reikia nusipirkti vaistų nuo galvos skausmo. Suabejoju, ar saugu dabar vaikščioti po vaistines, kur gaujomis renkasi sveiki ir ligoti. Apsisprendžiu – vienu kvėptelėjimu, greičiau už bet kokius virusus, įbėgsiu, greit vaistų nusipirksiu ir tuo pačiu kvėptelėjimu išbėgsiu. plačiau»

Koronavirusas atsėlino per korolienes ir jų koronas

„Naudingieji“ – Storulė, Motina Gegutė, Prostitutė, Alkoholikas, Kelių Gaidelis ir Narkomanas – surengė sąmokslą. Dabar, kai rinktis grupelėmis pavojinga dėl koronaviruso, ir netgi draudžiama susirinkimus rengti, jie sušaukė slaptą savo sueigą. Atseit, kol konkurentai snaudžia, sugalvos, kaipgi pagaliau ir jiems patekti į taip trokštamą Seimą. plačiau»

Nuo pyragėlių nubaidė storulės šūksniai

Vakar stoviu eilėje prie skanėstų, svarstau, ką čia pirkt. Žvilgsnis siurbiasi į nuo riebaus kremo tiesiog sprogstančius eklerus, aguoninį pyragą, Napoleono tešlos sluoksniuotį, dar šokoladinius sausainėlius ir saldžiuosius morengus. plačiau»

Visiškas nokautas rinkimuose – melionų programa

Salėje susirinkę „naudingųjų“ partijos nariai. Motina Gegutė kuždasi su Alkoholiku meiliai sukišę galvas. Matyt, iš bendros praeities taip gyvai kažką aptarinėja. Dalijasi prisiminimais. Kelių Gaidelis žvalgosi rūškana mina. Ant kaktos pleistras ir parišta kairė ranka. Vakarykštės avarijos padariniai. plačiau»

Kaip amerikonas po gimtą miestą pasivaikščiojo

Daug metų Amerikoje gyvenantis bičiulis po ilgesnės pertraukos parskrido į gimtąjį Panevėžį. Perėjo gatvėmis ir rėžė pastebėjimą – klausimą: „Kodėl vyrus išgyvendinot? Panevėžys pritaikytas gyvent vien moterims. Galėtų ir vardą pasikeist, vadintis Panevėžė.“ plačiau»

Šokoladinio berniuko taip ir nepalaižiau

„Nei mūsų čia šventė, nei ką. Invazinė. Amerikonizmas“, – kasmet prieš Valentindienį bamba sutuoktinis, bet, kad ir sukandęs dantis, įteikia vienokių ar kitokių žiedelių puokštę. plačiau»

Džiaugėsi, jog rado auksinį vyrą, o paaiškėjo, kad medžiotoją

Ne pirmos jaunystės pusseserė Sandra apsiskelbė, kad pagaliau turi širdies draugą. Tetos sujudo – reikia apžiūrų. Norėtųsi žinoti, ką į giminę įsileisim. plačiau»

Kaip mes su drauge apsikeitėme vakarienių vaizdais

Draugė į feisbuką įmetė savo pusryčių, pietų ir vakarienės nuotraukas. Dviejų raidžių ir vieno skaičiaus kombinacija įvardijamas kokteilis: ruda, naujagimio kakutį primenanti masė. Tai pusryčiai. Nublyškęs virtos vištienos gabalas su tarkuotų morkų krūvele – tai pietūs. Ir dviejų nagų dydžio kiaulienos gabalėlis su penkiais salotų lapais – vakarienė. plačiau»

Kaip „išmušinėjau“ savus euriukus

Pastaruoju metu internetu perku daug. Maistą, drabužius, buitines prekes. Iki šiol su aferistais nebuvau susidūrusi, tad prekinausi labai patikliai, tarsi su rožiniais akiniais. Pavarčiau madų žurnalus ir žūtbūt užsigeidžiau geltono palto. plačiau»

Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė

„Laisvė papūgoms!“ – džiūgauja Vilma pakeliui į Palangą. Gavusios puikią nuolaidą viešbučiui ir procedūroms, važiuojame pailsėti į pajūrį. Vilmos vyras, išlydėdamas į netrumpą kelionę, paslaugiai išverda mums kavos. plačiau»

Per Naujuosius metus ir sultis gerti pavojinga

Naujieni metai ir vėl ant nosies. Sutiksiu juos namuose. Dviese su televizoriumi. Saugosiu savo gerą vardą. Per praėjusius, jau vakarop, skambina pažįstamas. Sako: „Varom, į naktinį barą!“ Eikit sau! Provincijoje sulaukus tokių metų, kai vaikai jau užauginti? plačiau»

Prieš šventes vidinis kirminas gali bet ką susargdinti

Vidury nakties pažadina įkyrus vidinis kirminas. Ir vėl Kalėdos, nauji metai, vėl svečiai. Namų tvarkymas, kuitimasis virtuvėje, lėkščių kalnai... Brrrr... Ir dovanos nesupirktos... O dar su drauge susipykau, reikės taikytis. Dar – šimtas rūpesčių darbe. Ir tai – šventės?! plačiau»

Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais

„Kaip gyveni? Kaip taviškis? O kaimynė Vida vis dar našlauja? Reikėtų jai kokį draugą surast“, – beria gatvėj sutiktas pažįstamas. Kol mintiju, ką čia pasakius, ano kalba nukrypsta kaimynės link. plačiau»

Vaiko nuotrauka – būdas pinigams traukti

Vakar miesto vidury, prie prekybos centro, stovėjo tamsaus gymio moteris ir elgetavo ypatingu būdu: rankose laikė iš dviejų lapų padarytą plakatą, kurio vienoje pusėje buvo lietuviškas tekstas, skelbiantis, jog reikalingi pinigai vaiko širdies operacijai, o kitoje pusėje – šalia milžiniško pliušinio meškio stovinčio berniuko nuotrauka. plačiau»

Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai

Pusvalandis prie kavos puodelio buvo nenuobodus. "Mama, aš nėščia..." – akiniuotai poniai praneša 25 metų slenkstį perkopusi panelė. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.