Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Biržų rajono meras bandė apginti už korupciją nuteistą buvusį Panevėžio ligoninės vadovą

Nusikaltimai ir nelaimės

„Kovotojo prieš mafiją“ byloje – įdomus eksperimentas

Garsaus Biržų krašto ūkininko Romualdo Misevičiaus byla sunkiai stumiasi į priekį – teisiamojo gynyba spardosi kaip turi būti. Dabar byla atidėta iki bus atlikta ekspertizė, o tai užtruks, nes prie ekspertų kabinetų – eilės. plačiau»

Įsiutęs smeigė moteriai į krūtinę peilį

Įprasta absurdiška, iki koktumo įkyrėjusi istorija: dviese gėrė, susibarė, tada vienas nudūrė kitą. Ar kada baigsis tokios istorijos? plačiau»

Išslydęs vamzdis prispaudė darbininką

Velnio tuzinu pažymėtas penktadienis nelaime baigėsi Pasvalio rajone, netoli pasienio su Latvija, dujų trasą tvarkiusiam darbininkui. Ant duobėje buvusio vyro užkritęs vamzdis sulaužė jam dubens kaulus. plačiau»

Mokinio rankoje sprogo šovinys

Penktadienį popiet vienoje Panevėžio mokykloje nuaidėjusį trenksmą girdėjo ne vienas pedagogas ir mokinys. plačiau»

Sugėrovai nugvelbė storą emigranto piniginę

Iš užsienio pasisvečiuoti į gimtinę sugrįžęs emigrantas buvo apvogtas sugėrovų. Pinigais aludėje taškęsis nelaimėlis neteko per 1,6 tūkst. eurų. plačiau»

Internetu užliūliavo lengvatikius

Trečiadienį popiet beveik vienu metu pagalbos į policininkus kreipėsi du apgauti vyrai. Jaunas anykštėnas nesulaukė pinigų už parduotą kompiuterį, o panevėžietis nesėkmingai bandė pigiau nusipirkti kompiuterinę įrangą. plačiau»

Sukėlė grandininę avariją

Trečiadienį prieš 18 valandą Panevėžyje, Smėlynės gatvėje, susidūrė 3 lengvosios mašinos. plačiau»

Apie skenduolį pasakė sugėrovai

Antradienį vėlų vakarą Bendrajam pagalbos centrui paskambinęs girtas vyras pranešė apie kraupią nelaimę Kupiškio rajone. plačiau»

Evakavo 15 naktinės pamainos darbininkų

Antradienį prieš pat pirmą valandą nakties gaisras plykstelėjo Pasvalyje, Vilniaus gatvėje esančiame prekybos centro sandėlyje. plačiau»

Trispalvės vagys – krepšinio sirgaliai

„Norėjo būti patriotai, bet dėl auklėjimo spragų tapo idiotais“, – taip antradienį Pasvalio centre įvykdytą jaunų vandalų išpuolį įvertino pasvaliečiai. plačiau»

Kapinių pakraštyje – mįslingas gaisras

Trečiadienį priešpiet Panevėžio pakraštyje, Staniūnų gatvėje, užsiliepsnojo prie kapinių esantis bendrovės „Techasas Trade“ sandėlis su prekėmis. plačiau»

Bėgo ir per kelią, ir iš ligoninės

Pirmadienį priešpiet Paliūniškyje, netoli Panevėžio, 85 metų panevėžietis nesuvaldė savo mašinos vairo, nulėkė nuo kelio ir vertėsi. plačiau»

Paauglio nelaimė – klastingoje vietoje

Panevėžio centre, prie „Swedbank“ pastato, vidury baltos dienos nukentėjo dviračiu važiavęs paauglys. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-08-13 12.20 val. Panevėžyje, Pušaloto g.,parduotuvėje nenustatytas asmuo pavogė mobilaus ryšio telefoną „Samsung A6+“ plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąsias

2019-09-03 20.43 val. Panevėžyje, Liepų al.,iš parduotuvės nenustatytos moteris pavogė saldainių ir alkoholio. Nuostolis – 14,99 eurų. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.