Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Meilės trikampis ir karšta kava

Atsitiko taip, kad į 31 metų panevėžietės lengvąją mašiną Ateities gatvėje įsėdo 40 metų buvęs jos sugyventinis ir jo naujoji vienmetė draugužė. Kodėl įsėdo, ar jie buvo taip susitarę, ar atsitiktinai susitiko, neskelbiama. plačiau»

Biokuro gamykloje – ugnies pavojus

Penktadienį paryčiais Pasvalyje ant kojų buvo pakeltos gausios gaisrininkų pajėgos. plačiau»

Brakonieriams laimikis apkarto

Biržų rajone, Kilučių ežere, aplinkosaugininkai per vieną dieną prigriebė 4 brakonierius. plačiau»

Nuo kelio nubloškė promilės

Trečiadienio vakare įkliuvo trys girtutėliai vairuotojai. plačiau»

Nevėžyje rinko negyvas žuvis

Pirmadienio rytą Nevėžio upėje ties Panevėžio riba žmonės rado negyvų žuvų. Netoli kranto aukštyn pilvu plūduriavo viena žuvis, tolėliau matėsi dar kelios. plačiau»

Nardydamas aptiko ir ištraukė sprogmenį

Pirmadienį popiet Anykščių rajone, Beragio ežere netoli Svėdasų, nardydamas paauglys pastebėjo dugne gulintį pailgos formos gelžgalį. plačiau»

Senukas pretenduoja į blogiukų rekordą (1)

Panevėžio rajone girtas prie vairo įkliuvęs 81-erių vyras tapo savotišku rekordininku. Tokio amžiaus girtuoklio vairuotojo dar nebuvo pagauta. plačiau»

Policija ieško mačiusius įvykio aplinkybes

2020 m. birželio 9 d., apie 10 val., Panevėžyje, Paliūniškio – Smėlynės g. sankryžoje, baltos spalvos nedidelis krovininis automobilis kliudė per reguliuojamą pėsčiųjų perėją, degant leidžiamam šviesoforo signalui, ėjusią senyvo amžiaus moterį, pasiteiravęs pėsčiosios apie jos sveikatą iš įvykio vietos pasišalino. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti asmenį

2020-06-25 apie 18.10 val., Panevėžyje, Ramygalos g., iš parduotuvės, nenustatytas asmuo pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 45,98 Eur. plačiau»

Aukos laukė ir klastingos srovės

Karšta vasara ėmė vis įnirtingiau reikalauti aukų. Savaitgalį Panevėžio krašte kaip niekad daug buvo skenduolių. Panevėžio ir Pasvalio rajonuose nuskendo du vyrai, o Kupiškio rajone moterį išgelbėjo kartu buvusios kitos dvi maudalės. plačiau»

Susmuko gilioje duobėje (1)

Penktadienio pavakary Anykščių rajone, Čekonių kaime netoli Debeikių, vos nepražuvo kanalizacijos duobę valydamas vyras. plačiau»

Paspirtukininkas partrenkė, bet nepabėgo

Sekmadienį vakare Panevėžio rajone, Tičkūnų kaime netoli Piniavos, susidūrė 50-metė dviratininkė ir elektriniu paspirtuku važiuojantis vyras. plačiau»

Kontrabandą slėpė keturiuose garažuose

Prieš kelias dienas Panevėžio rajone pareigūnams į rankas pakliuvo kontrabandinius rūkalus vežęs 55-erių Pasvalio rajono gyventojas. Cigarečių saugyklas jis buvo įrengęs net keturiuose garažuose. plačiau»

Sprogo kliento remontuoti ką tik palikta mašina (1)

Jaunas meistras tik per plauką išvengė žūties darbo vietoje. Iš garažo jis išėjo prieš pat nugriaudėjant sprogimui. Iš vienos lengvosios mašinos liko tik apdegusi metalo krūva, o trys garažai – apgriuvę. plačiau»

Mirė baidarėje per patį karštį

Trečiadienį popiet ties Panevėžio centru Nevėžio upėje apvirto baidarė ir nuskendo vienas iš jos iškritęs vyras. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.