Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dviejų namų bendrijos buhalterė apgailestavo tylėjusi matydama, kad bendrijos vadovas grobsto gyventojų pinigus
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Griebė gaują, sučiupo ir policininką

Antradienį pareigūnai pričiupo, kaip įtariama, nusikaltėliams talkinusį kolegą. Buvo sulaikyti trys asmenys, įtariami kvaišalų pardavinėtojai. plačiau»

„Nematomas žmogus“ nerimsta

Rokiškio rajone, netoli Pandėlio, įsikūręs atklydėlis vagišius siaučia toliau. Ilgapirščiui netrukdo ir po gaisro apibintuota galva bei rankos, už kuriuos jis pelnė Nematomo žmogaus pravardę. plačiau»

Kelią nuklojo plastikas ir grūdai

Pirmadienio pavakarę Panevėžio rajone, Gustonyse, kelyje Panevėžys–Šiauliai, susidūrė du vilkikai, jų kroviniai – plastiko atliekos ir grūdai pasipylė ant kelio. plačiau»

Valiutos keitėjus – į dienos šviesą

Į policijos akiratį Panevėžyje pateko valiutos keitimu besiverčianti bendrovė. Jos patalpose pareigūnai aptiko į dokumentus neįtrauktos įvairios valiutos už beveik 200 tūkst. eurų. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-11-29 14.50 val. ir 2019-12-02 20.05 Panevėžyje, Liepų al.nenustatytas asmuo iš parduotuvės pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 222,05 eurai. plačiau»

Į teismą – liūdnos sukakties išvakarėse

Tik po labai didelių pastangų kriminalistai išnarpliojo bene kraupiausią per pastaruosius metus gimnazisto žmogžudystės bylą. Vis dėlto kaltinamasis – toks pat jaunas, kaip ir jo auka, – iki šiol laikosi užsisiuvęs burną. plačiau»

Per girtą vairuotoją – trys jauni sužeistieji

Penktadienį popiet vairuotojams Kupiškio rajone netoli Noriūnų teko daryti nemažą lankstą. plačiau»

Prieš vogdamas pranešė apsaugininkui

Šeštadienį apie pusę devynių vakaro Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, esančioje „Maximos“ parduotuvėje apsaugininku dirbantis 22 metų panevėžietis negalėjo patikėti tuo, ką išgirdo iš vieno vyro. plačiau»

Kontrabandininkas siekia nesėkmių rekordų

Prieš kelias dienas Panevėžio rajone muitininkai pričiupo kontrabandinius rūkalus vežantį per 30 metų šalčininkietį. plačiau»

Girtas sukėlęs avariją, bruko pareigūnams pinigus

Sekmadienį baigiantis 19 valandai Panevėžyje, Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje, avariją sukėlė BMW markės lengvąją mašiną vairuodamas girtas 30-metis panevėžietis. plačiau»

Sutvarstytas tapo panašus į nematomą žmogų

Praėjusį penktadienį Rokiškio rajone, Pandėlyje, 32 metų kaimyną sutikusi moteris net išsigando. Ant vyro veido ir rankų matėsi didelės nudegimo pūslės ir žaizdos. plačiau»

Daugiabučio renovaciją paženklino tragedija

Darbininkai negali paaiškinti, kodėl jiems pietaujant vienas bendradarbis nusprendė lipti ant pastolių. Jie išgirdę tik duslų bumbtelėjimą ir išvydę ant žemės jau nejudantį kūną. plačiau»

Griebė telefonus, bet nepasinaudos

Biržuose į Vytauto gatvėje esančią valgyklą papietauti nuėjusi 26 metų biržietė neteko 200 eurų vertės telefono. plačiau»

Liepsnos nebepaleido senuko

Ketvirtadienį vėlų vakarą Panevėžio priemiestyje Dembavoje kilęs gaisras pražudė 72 metų vyrą. plačiau»

Statybinių prekių parduotuvėje – sukčių afera

Nusikaltėliai rado naują būdą pasipelnyti svetima sąskaita. Jiems net nereikėjo brautis į svetimas patalpas ir laužti durų: užteko apsimesti darbininkais ir kelias atsivėrė – prekybininkai leido išsivežti prekes. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.