Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Krepšininkas nusprendė karjerą tęsti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klube, nes nuo vaikystės labai mėgsta pieną

Žmonės

Aktorius ir televizijos laidų vedėjas pokštą krečia jau šešti metai (nuotraukos)

„Milžiniškai sielai sutalpinti užtenka mažo kūnelio“, – taip „Liūdnų slibinų“ muzikinės grupės tinklalapyje apibūdinamas panevėžietis aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas. plačiau»

Mėšlo kvapas – tikro kaimiečio svajonė (nuotraukos) (4)

Visą gyvenimą mieste pragyvenęs Panevėžio lėlių vežimo teatro direktorius Antanas Markuckis tik persikraustęs į kaimą pradėjo skaičiuoti pinigus ir laiką. Ant naujakurio namo plevėsuoja kolegų padovanota vėliava su šūkiu: „Laimingos vištos, laimingas ūkis." plačiau»

Seriale visus gąsdino kerštingu nelabuoju (nuotraukos)

Upytietei Daliai Mikalauskienei prieš daugelį metų būrėja išpranašavo, jog aktyviausias gyvenimas prasidės artėjant pensiniam amžiui, tada ji taps aktore, daug gastroliuos, galbūt net kine nusifilmuos, taps žinoma, apie ją rašys laikraščiai. Moteris tada kvatojo susiriesdama – kokios dar gastrolės tokių metų sulaukus? Bet štai pranašystė ėmė ir išsipildė. plačiau»

Moteris karališku vardu – kryžiažodžių asė (nuotraukos)

Bepigu dabar spręsti kryžiažodžius – juk yra visagalis internetas. Tačiau Viešintose gyvenančios pensininkės su Kleopatra priešakyje yra įsitikinusios, kad sava galva rasti atsakymus yra kur kas maloniau. plačiau»

Negali ištesėti žmonai duoto pažado (nuotraukos) (1)

Kas geriau neįgaliam žmogui: saugus narvelis pensione ar gyvenimas namuose kartais pasibarant su patėviu? Ar savivaldybės mokami pinigai už pragyvenimą pensione – ne pavėjui paleistos lėšos? Juk yra žmogus, kuriam dukros likimą prieš mirtį patikėjo motina. plačiau»

Seniūnės skausmas – pagedėlių gimdomi vaikai (nuotraukos) (4)

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos vadovė garsiai kalba apie bėdą, kurią daugelis šalies seniūnų linkę nutylėti: ką daryti, kad asocialios moterys negimdytų vaikų. Visi kiti rūpesčiai seniūnei atrodo lengviau įveikiami nei darbas su neatsakingai vieną po kito kūdikius į pasaulį leidžiančiomis personomis. plačiau»

Darbas televizijoje – ne per pažįstamus

„Labas rytas, Lietuva!“ – daugeliui dar besivartant lovoje ar geriant rytinę kavą iš kitapus televizoriaus ekrano taria panevėžietis Arnas Mazėtis. Trečius metus Lietuvos radijuje ir televizijoje dirbantis 23 metų jaunas vyras patikina, kad įsidarbinti televizijoje jam niekas nepadėjo. plačiau»

Svetur musulmonų tikėjimą priėmusi moteris į gimtinę grįžo išsiskyrusi (nuotraukos)

Devyniolika metų Vokietijoje gyvenusi, du kartus už musulmonų vyrų ištekėjusi, jų tikėjimą priėmusi ir 3 vaikus pagimdžiusi moteris viena su savo atžalomis grįžo gyventi į varganą būstą be jokių patogumų atokiame gimtinės kaime. Vietiniai vyrai spirgina akis į gyvanašlę, bet ji bet kokio jaunikio nenori. plačiau»

Kaimiškis kurčnebyliui – lyg antri namai (nuotraukos) (2)

Vaikystėje likęs visiškas našlaitis, po to netekęs ir jį auginusios močiutės, negirdintis ir nekalbantis panevėžietis trokšta būti reikalingas – ne tik draugei, seseriai ir tetai, bet ir labiausiai likimo nuskriaustiems – beglobiams gyvūnams. plačiau»

Tėvui ir sūnui susitikti neleido V.Putinas (nuotraukos)

Šimonių girios vienkiemyje gyvenantis Kęstutis Kviklys vasarą tikėjosi sulaukti labai brangaus svečio, Tolimuosiuose Rytuose, prie Kinijos sienos, gyvenančio sūnaus Vlado. Tačiau dėl Rusijos prezidento sankcijų savo šalies kariams tėvo glėbys ir vėl liko tuščias. plačiau»

Panevėžietė teisėja iš Ukmergės grįžo su gyvsidabrio doze (2)

Buvusi pirmosios atkurtos nepriklausomybės laikų Panevėžio merės padėjėja savo svajonės link žengė neskubėdama, santūriai, bet užtikrintai. Vis dėlto teisėjos kelyje buvo spąstai, kurių ji, kaip ir kiti jos kolegos, negalėjo nei nujausti, nei išvengti. plačiau»

Vietnamietę į Panevėžį atvedė virtuali meilė (nuotraukos) (3)

Internete gimęs jaunuolių ryšys buvo toks stiprus, kad merginą iš mums egzotiškos šalies atviliojo į Lietuvą galbūt ir visam laikui. Dabar, kai šeimos pamatai Panevėžyje jau pakloti, jaunai moteriai labai svarbu gauti mėgstamą darbą vaikų darželyje. plačiau»

Karas su marčia nuvedė skaudžiai toli (nuotraukos)

Prieš metus savo namuose užpulta ir plėšikų žiauriai sumušta pensininkė įsikalė į galvą, kad tai buvusi marti troško ją nugalabyti. Pareigūnų tyrimas, teismo sprendimas ir už grotų įkišti nusikaltėliai pensininkės neįtikino, kad buvo ne taip. Dabar ji trūks plyš iš marčios ir anūkų nori atimti anksčiau jiems dovanotus daiktus. plačiau»

Našlys ūkininkas naują žmoną rado per skelbimą laikraštyje (1)

Prieš ketverius metus per pažinčių skelbimą laikraštyje pamotės savo penkiems vaikams ieškojęs Panevėžio rajono ūkininkas Valdas Šeštokas skeptikams įrodė, kad buvo teisus. Tuomet atsiliepusi ir žmona tapusi Oksana pagimdė jam dar du vaikus ir dabar sako esanti laiminga, rūpindamasi gausia šeima. plačiau»

Uždraustas gėles prezidentei vis tiek įteikė (nuotraukos)

Jei nori dorais užauginti pulką vaikų, turi būti tvirto charakterio. Tai įrodė septynias atžalas užauginusi subatėnė. plačiau»
1 | 2