Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškėnas pripažįsta savo kaltę, kad iškasė didesnius nei leidžiama tvenkinius, bet nenori niokoti išpuoselėtos aplinkos

Žmonės

Susigrąžina Gyvenimo geismą (nuotraukos)

Ežerų krašte gyvenančiai mokytojai kartais įkyri ir gražiausi gimtinės vaizdai. Tada ji pabėga ieškoti naujo įkvėpimo. Su tenykščiu bičiuliu keliaudama po Indiją ir Omaną moteris žavėjosi ne turistų nuglostytomis auksuotomis šventyklomis ir milijoniniais miestais, o čiabuvių gyvenimo, bendravimo ypatumais. plačiau»

Jaunos moters nepalaužė kliuvę skaudūs išbandymai (nuotraukos) (11)

Likimo kirsti skaudūs smūgiai – motinos mirtis, medikų diagnozė vėžys, galiausiai subyrėjusi santuoka – nepalaužė Pasvalio rajone gyvenančios Neringos Trinskienės. Jaunai moteriai atlaikyti išbandymus padėjo žinojimas, kad privalo užauginti ir į gyvenimą išleisti du mažamečius sūnus. plačiau»

Menininko akmens žiogo prezidentė niekaip neįpirko (nuotraukos) (2)

Mūsų krašte akmenų tiek daug, kad ne kiekvienas įstengia įžiūrėti ir parodyti jų grožį. Kupiškėnas tautodailininkas akmenyse rado ir aukso gyslų, ir brangakmenių tikrąja tų žodžių prasme. O netikrąja – ir velykinių kiaušinių. Per akmenis skulptorius patyrė ir ne vieną nuotykį, labiausiai įstrigęs – derybos su šalies prezidente. plačiau»

Patvirtino, kad sena meilė nerūdija (1)

Gražiai šeimose nugyvenusiems ir našliais likusiems dviem žmonėms – vyrui ir moteriai likimas suteikė antrą šansą. Jiedu susitiko po 40 išsiskyrimo metų ir gyvenimo saulėlydyje ryžosi vienas kitam išpažinti anuomet gimusius jausmus bei galiausiai sueiti į porą. plačiau»

Išgiedojęs savąją gulbės giesmę garsus aktorius užgeso

Miltinukų karta vis retėja. Baltais žiedais apkaišytas į amžinybės kalnelį šiandien išlydimas žiūrovams pasiaukojamai tarnavęs legendinis aktorius Romualdas Urvinis. plačiau»

Gražuolės – gyvenimo vairininkės (nuotraukos) (4)

Panevėžyje gimęs ir augęs, ilgam išskridęs ir vėl namo pargrįžęs naujasis Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas su „Panevėžio kraštu“ kalbasi apie gyvenimo patirtį, šeiminio gyvenimo peripetijas bei pristato talentingą sutuoktinę, scenografę Margaritą. plačiau»

Menininkės darbus vertina ir V.Landsbergis, ir generolai (1)

Savamokslės Obelių dailininkės kūrinių nesupainiosi su kitų kūryba, tai – paveikslai-raižiniai, ir vargu ar tokių kur dar pamatysi. Kaltu moteris išgauna įspūdį, tarsi jos herojai yra saulės nušviesti. Galbūt todėl iš kančios gimę kūriniai spinduliuoja šviesa. plačiau»

Chorvedės praradimo skausmus užgydė muzika (nuotraukos) (2)

Diplomuota ekonomistė ir profesionali chorvedė visą gyvenimą tarsi balansavo tarp dviejų skirtingų pasaulių: racionaliojo ir meniškojo. Vadovavimas didelio fabriko finansų skyriui tenkino materialinius poreikius, o šalia plevenanti muzika buvo atgaiva širdžiai. Kai netikėtai žuvo sūnus ir gyvenimas neteko spalvų bei prasmės, finansininkę išgelbėjo skambantis garsų pasaulis. plačiau»

Jaunos moters galvoje – vien dovanų idėjos (nuotraukos)

„Ką dovanoti vyrui? Ką dovanoti žmogui, kuris viską turi?“ – klausimai, pasufleravę kūrybingai pasvalietei, kokia verslo niša dar neužimta ir laukia jos. plačiau»

Aktorių poros buto langai – į teatrą (nuotraukos) (6)

Šeimą sukūrusių aktorių porai užvėrus namų duris teatras baigiasi. Buityje vienas prieš kitą nepavaidinsi: tenka vaikelį supti, valgį gaminti, šiukšles išnešti. Sunkiausia būna vaidinti viename spektaklyje – tada širdis virpa ne tik už save, bet ir už partnerį. plačiau»

Povestuvinė kelionė įvyks po 25 metų (nuotraukos) (8)

Kadaise nenoriai į švenčių ratą įsileista Šv. Valentino diena galiausiai prigijo, šiandien įsimylėjėlių dienos proga vienas kitą sveikina ir paaugliai, ir daug gražių metų kartu nugyvenusios poros. Viena tokių – sidabrinių vestuvių jau sulaukę Violeta ir Vidas Saboniai: smuikininkė ir aukštas policijos pareigūnas. plačiau»

Deginamų lavonų tvaikas uoslės neerzino (nuotraukos)

Panevėžietė žolininkė Dalia Petraitienė visą mėnesį gyveno Himalajų papėdėje, prie Gango ištakų esančiame vienuolyne. Leidžiantis į dvasinės tiesos paieškas moteriai teko šerti ir melžti vienuolyno karves, gyventi tyloje, be mėsos – užtat dabar ji gali ramia širdimi pirkėjams tiesti savo rinktas vaistažoles. plačiau»

Ne kartą laidotas padegėlis kyla gyventi (25)

Pasvaliečiai po praėjusį rudenį kilusio gaisro pasigedo nuolat prekybos centre besitrynusio, iki kaulų smegenų pažįstamo girtuoklėlio, tad ir visokių liūdniausių gandų apie jį prikūrė. O šis gi, pasirodo, ne tik kūno, bet ir sielos žaizdas vienu ypu išsigydė – nusprendė pradėti blaivininko gyvenimą, susirasti nuo kūdikystės nematytą sūnų. plačiau»

Lenktynininkas dar tebekosėja dulkėmis (nuotraukos)

Dakaro ralio virusu susirgęs panevėžietis Mindaugas Slapšys antrąkart įveikė sunkiausias pasaulyje lenktynes, tik šįkart ne motociklu, o sėdėdamas šturmano kėdėje. Dabar 35-erių ekstremalas brandina dar vieną iššūkį – įveikti varginantį bekelių maratoną pačiam sėdint prie galingos mašinos vairo. plačiau»

Kūrybinio peno vis teberanda tėviškėje (nuotraukos) (1)

Viešintiškiams gerai – aktyvus kraštietis apie miestelį tik rašo ir rašo knygas, o jie tik skaito ir skaito. Kraštotyrinės medžiagos rinkimas ir knygų rašymas vyrui leidžia atitrūkti nuo skaudžios realybės, kartu gauti jėgų slaugant jau daug metų po uošvių namų remonto sunkiai pasiligojusią žmoną. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.