Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Sujetų kultūros centro vadovė, per Užgavėnes kaimo vaikus apdovanojusi mirtinai pavojingais žiurkių nuodais, teisinosi tenorėjusi pajuokauti

Žmonės

Po Dakaro ralio dar tebejaučia smėlį burnoje (nuotraukos) (1)

Pasvaliečio pomėgis Dakaro raliui ir bepiločiams orlaiviams nuvedė jį iki Pietų Amerikos, kur visas varžybas jis galėjo stebėti iš arti. Tiesa, daugiausia tik per fotoobjektyvą, tačiau automobilių variklių gausmas ausyse vis dar primena, kad visa tai buvo ne sapnas. plačiau»

Artimuosius supjudė cukrinė su nuodais

Senas vyras ramybės neteko, kai viena moteris jo cukrinėje rado sveikatai pavojingos medžiagos. Nuo tada jis ėmė ieškoti, ekstrasenso nurodymu, šviesios moters ir tamsaus vyriškio, policijai skųsti savo artimuosius. Apjuodintos vyro dukros gi pataria tėvui ieškoti kaltininkės jo mylėtų moteriškių būryje. plačiau»

Prarasta koja nesutrukdė sugauti laimės paukštę (nuotraukos) (1)

Paauglystėje per savo klaidą praradusi koją skapiškietė stiprybės sėmėsi iš aplinkinių, kol prie negalios tiesiog priprato. O pripratusi moteris galop ir vyrą surado, ir mergaitę globoti pasiėmė. Dabar jos šeima – apsupta meilės, čia skamba ir anūkų juokas. plačiau»

Kunigas svajoja, kad visi vaikai augtų šeimoje (nuotraukos) (1)

Kasmet, tik pasibaigus didžiajam švenčių šurmuliui, Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros administratorius kunigas Eugenijus Troickis aplanko savo artimuosius – Obeliuose, Rokiškio rajone, gyvenančius globėjus. Jis nekaltina likimo, kad yra našlaitis, nes kiti netenka ir gyvų tėvų – juk dažnai būna, kad ryšys nutrūksta dėl pykčių, nuoskaudų, nenorėjimo atleisti. plačiau»

Policijos viršininko anūką pristatė jo žmona (nuotraukos) (1)

Pasvalio policijos pareigūnas Viktoras Doda neskuba girtis, kas lėmė jo norą apsivilkti pareigūno uniforma, užtat jo bendradarbė žmona didžiuojasi atitekėjusi į labai garbingą giminę. A.Smetonos laikų Lietuvoje vyro senelis Stasys Doda vadovavo Papilio policijos nuovadai ir Biržų baro pasienio policijai. Atėję sovietai jį sušaudė. plačiau»

Sudužusios šeimos šukės skausmingai duria (12)

Po skyrybų likęs su dviem mažais vaikais ir juos bemaž užauginęs vyras jaučiasi įkliuvęs į įstatymų spąstus. Valstybei už alimentus įsiskolinusi buvusi žmona esą jam atkeršijo ir patį pavertė tokiu pačiu skolininku. Dabar teismuose besibylinėjantys buvę sutuoktiniai vienas apie kitą papasakojo ir labai slogių dalykų. plačiau»

Paaugliui patriotiškumo įpūtė skrebų žiaurumas (nuotraukos) (1)

Paauglystėje netekęs brolio, namų, vėliau – ir tėvo, skapiškietis niekaip nesuprato, kodėl Sibire buvo verčiamas tapti pionieriumi – juk tiek daug neteko, nors šeima tenorėjo dirbti žemę. Vėliau oro uoste rusai jį palaikė bepročiu, kad skrenda į Irkutską parsivežti tėvo palaikų vien tik iš patriotiškumo. plačiau»

Jaunas tėvas, vėlyvas jaunikis ir vestuvės trumpom kelnėm (nuotraukos)

Vėlyva tėvystė 54 metų grafiko ir tapytojo Artūro Stančiko gyvenimą apvertė aukštyn kojom. Sulaukus kūdikio pasikeitė ne tik gyvenimo ritmas, bet ir požiūris į kūrybos procesą bei santykį su žiūrovu. plačiau»

Bitės išmokė net nusikaltėlius gaudyti (nuotraukos)

Internetas jauną panevėžietį suvedė su netoliese gyvenančia ukrainiete, kilusia iš tos vietos, kur šiemet buvo numuštas iš Olandijos skridęs Malaizijos lėktuvas. Jaunuoliai prieš dvejus metus keliavo į Donecko sritį ieškoti merginos tėvo, bet likimas jiems nelėmė pasiekti tų vietų. Pora savo vestuves nuvėlino per bites, užtat patyrė visokių nuotykių fotosesijoje Graikijoje. plačiau»

Atkakli moteris už vaikus kovoja ir benzininiu pjūklu (nuotraukos) (3)

Rokiškio rajone gyvenanti daugiavaikė savo kovingumą brandino nuo pat vaikystės, kai teko gintis nuo smurtaujančio tėvo. Tvirtas charakteris pravertė saugojant ir savo šešis vaikus: moteriai dažnai tenka įrodinėti, kad ji – ne alkoholikė ir gebanti dirbti. plačiau»

Ir netikra policija lakstūnams varo siaubą (nuotraukos)

Kraupioje avarijoje žuvusiems kaimynams atminti Rokiškio rajono gyventojas pastatė savotišką paminklą – šalia namų įkurdino kelių erelius drausminantį policijos postą. plačiau»

Išgelbėtas karininkas grįžo moteriai padėkoti (nuotraukos) (1)

Pagailėjusi sužeisto kario, paprasta kaimietė su balta vėliavėle per mūšio lauką nuropojo iki pat sovietų štabo. Tuo ji labai nustebino patį generolą, vis kartojusį, kad ėjusi tiesiai į mirtį. „Ne mirti, o gelbėti žmogaus ėjau“, – sako moteris, nuo įvykio praėjus daugiau nei pusei šimtmečio. plačiau»

Sprogmenų kūrėjo gyvenimas – vieni šipuliai

Šalyje žinomą biržietį sprogmenų kūrėją Romualdą Sukarevičių skaudžiai nubaudė ne teismas, o jo paties padaryta lemtinga klaida. Po beveik prieš metus namo rūsyje nugriaudėjusio sprogimo vyras liko aklas, beveik prikaustytas prie lovos, tad prokurorai nusprendė nebetampyti jo po teismus. plačiau»

Gigantišką darbą spausdino vienu pirštu

Molio Motiejumi nuo Vabalninko save juokais vadinantis garbaus amžiaus nausėdietis tęsia pasakojimą, kaip taikių gyventojų likimus paveikė vokiečių ir rusų okupacija. Deja, dėl siaubingų antkainių trečia dalis gali sulaukti baisios baigties – dar netapę knyga rankraščiai gali virsti makulatūra. plačiau»

Cirkininkai Zobovai tapo Rokiškio dvarininkais (nuotraukos) (2)

Dar neseniai viešai vienas kitą purvais drabstę garsieji meškų dresuotojai Agnė ir Mykolas Zobovai galop spjovė į nesantaiką, įsigijo dvarą su žemėmis Rokiškio rajone, atsivežė čia savo meškas ir meiliai glaustydamiesi vaikšto po didžiulę teritoriją. Sutuoktinių vizijose šie laukai jau pavirtę kraują stingdančiu žvėrių safariu. plačiau»
1 | 2