Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

D.Matuzienės teisme liudijusiai Sidabravo kaimo bendruomenės pirmininkei aptemo atmintis

Žmonės

Gausybę vaikų paleidę tėvai – liūdno šou herojai (nuotraukos) (6)

Pasvalio rajone gyvenančią 15 vaikų motiną 38 metų Antaniną ir buvusį jos sutuoktinį 56 metų Steponą (vardai pakeisti) kaimynai vadina televizijos žvaigždėmis. Pora savo santykius nuolat aiškinasi įvairiausiose šou laidose. Kaimas nekantriai laukia rudens, naujo TV sezono pradžios, kai bus parodytas neseniai nufilmuotas paskutinis siužetas ir paaiškės, ar daugiavaikių tėvų keliai galutinai išsiskirs, ar vėl persipins. plačiau»

Laimės formulė – tūkstančiai kilometrų dviračiu (nuotraukos) (1)

Dažnam ilgai lauktos atostogos reiškia kūno ir sielos poilsį. Panevėžiečiui dokumentų restauravimo specialistui atostogos – tai alinančios vienišo vilko kelionės po Europą dviračiu. Sugebantis išsimiegoti bet kur pakelėje, neimantis dovanojamų dešrų, nerakinantis dviračio lietuvis stebino ne vieną sutiktąjį. Panevėžietį apvogė, bet tik grįžusį į gimtinę, prie daugiabučio Dembavoje. plačiau»

Jaunoji biržietė politikė žengė prie altoriaus (nuotraukos) (3)

Sumainiusi žiedus su išrinktuoju, jauniausia Biržų rajono tarybos narė, konservatorė, jaunojo europarlamentaro Gabrieliaus Landsbergio patarėja svajoja apie pulką vaikų ir pedagogės karjerą. Biržietę žavi viršininko pavyzdys – garsiojo Vytauto Landsbergio anūko Gabrieliaus žmona taip pat yra mokytoja, įsteigusi ne vieną privatų vaikų darželį ir mokyklą, su vyru augina keturis vaikus. plačiau»

Dėl nedidelės klaidos – lėktuvu stačiai į žemę (nuotraukos) (2)

Tik per plauką žūties išvengę pilotai patyrė sunkių sužalojimų, bet guodžiasi likę gyvi. Vieno iš pilotų giminę ir anksčiau persekiojo aviakatastrofos: nukritus motorizuotam sklandytuvui žuvo jo vyresnysis brolis, o prieš keletą metų tokią pat nelaimę patyrė ir sūnus, tačiau jis liko gyvas. Kodėl į panašias situacijas patenka patyrę pilotai? plačiau»

Atminties kampeliuose – dar gausu netikėtų dalykų (nuotraukos)

Pasakojimus apie 1918–1920 metų Lietuvos kariuomenės savanorius užrašinėjantis, nuotraukų ir dokumentų ieškantis panevėžietis sako vis dar būna nustebintas netikėto radinio, tačiau kartais jis maloniai nustebina ir kitus, pranešdamas apie tai, kad jų senelis irgi su šautuvu tėvynę gynė. plačiau»

Proto mūšių aistruolė lepina smaližius (nuotraukos)

Per televiziją ne kartą regėtą merginą biržiečiai ir miesto svečiai gali pamatyti jaukioje kavinukėje besisukančią už prekystalio. Į savo verslą nėrusi geografijos specialistė neslepia, kad kardinaliam gyvenimo pokyčiui ją paskatino ir rajone žinomas, į politikos vandenis vis bandantis nerti jos tėvas. plačiau»

Besigrumdama už gyvenimą virto optimiste (nuotraukos) (7)

Jaunutė moteris su vyru laukėsi pirmagimės, kai išgirdo siaubingą diagnozę. Po to buvo dar daug skausmo iškentėta: atlaikyta sutuoktinio išdavystė, atsibusta po nepaprastai sudėtingos operacijos, pratinamasi gyventi be skrandžio, nuolat prisimenant iš gyvenimo jau pasitraukusią seserį... Tačiau didžiuosius sunkumus įveikti padėjo humoras ir ryžtas gyventi dėl mažos dukters. plačiau»

Motinos sveikatą saugo šešios slaugytojos (nuotraukos)

Septynis vaikus užauginusi kupiškėnė Julė Slizapienė džiaugiasi, kad gyvenimas jai ėjo lyg sviestu pateptas, o senatvė nesunki, nes visos dukros – medikės. plačiau»

Tarp trėmėjų į Sibirą buvo ir bendraklasis (nuotraukos)

Vaikystėje bėgdamas pasižiūrėti, kodėl Stoties gatvėje tiek daug vežimuose sėdinčių ir giedančių žmonių, panevėžietis, būsimasis kino operatorius, dar nesuprato, koks likimas jų laukia. Garsius ir niekam negirdėtus žmones, įvykius įamžinantis menininkas ne vienos iš tų šeimų gyvenimą atkūrė vaizdo pasakojimais. plačiau»

Tėvu tapo tas, kuris už pavogtus pinigus neišvarė (nuotraukos) (1)

Giminaitės paprašyti, rokiškiečiai leido vasarai pas juos atvežti vaiką iš globos namų. Iš kelių namų jau išguitas berniukas taip pritapo, kad čia ir pasiliko. Dabar jis – ramstis senatvėje. Net tikri vaikai dažnai taip neslaugo tėvų, kaip savo globėją apšokinėjo ir besiveriančias žaizdas perrišinėjo jaunas vyras. plačiau»

Medeikių „Bobos“ ant kelnaičių vagių nepyksta

Biržų rajono Medeikių kaime susikūrusią humoro grupę „Bobos“ vietiniai gyventojai vertina dvejopai: pripažinimą demonstruoja glėbiais gėlių, o neapykantą – vogdami „šposininkių“ apatinius ir sceninius apdarus. plačiau»

Tėvo baisumas: vienos dvynės išsižadėjo (nuotraukos) (1)

Panevėžyje gyvybės langelyje paliktas kūdikis garbaus amžiaus medikei Aldonai Ambraziūnienei priminė sukrečiantį įvykį, nutikusį prieš daugelį metų Biržų rajone. Tada dvynukes pagimdžiusios moters vyras sutiko į namus vežtis tik vieną vaiką, o antrą liepė dėti kur nori. Kietakaktis žmogus ir vėliau savo klaidos neištaisė. plačiau»

Gryčiukėje užaugę vaikai tėvams pastatė namą (nuotraukos)

Auginant devynis vaikus motinai nebuvo laiko nei sirgti, nei liūdėti. Keisčiausia jai buvo, kai pamatė, kad verdant pietus nebereikia didžiulių puodų. Gausi šeima lėmė ir puikias tėvo laidotuves – sugužėjo daugybė žmonių, visi gėrėjosi, kad velionį laidoja kaip kokį prezidentą. plačiau»

Anglas dėl sūnaus kaunasi ir su „mafijos vade“ (8)

Surasti bendrą kalbą ekssugyventiniams – panevėžietei ir anglui nepadėjo net mūsų šalies Aukščiausiasis teismas. Pora nepasidalija bendro vaiko, o į šią kovą įsitraukė ir moters motina. Jos užsienietis bijo labiausiai, vadina visokiais vardais, net padla. plačiau»

Dingstant akių šviesai užsimiršta net skausmas

Literatūrinių talentų turėjusi fizikos ir matematikos mokytoja visą savo kūrybą sunaikino arba išdalino žmonėms. Dabar senatvę ji leidžia senelių namuose, pamažu anka ir nebejaučia jokios nuoskaudos ja atsikračiusiems artimiesiems. plačiau»
1 | 2