Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškėnė ūkininkė negalėjo atsistebėti vilkų drąsa ir įžūlumu

Žmonės

Nors ant tvoros rašyk: „Ieškau vyro“ (nuotraukos)

Gyvenime daug juoda mačiusi senjorė tebetiki romantišku vyro ir moters bendravimu bei trokšta to, ko nė vienas sutuoktinis jai ant piršto visam laikui neužmovė, – vestuvinio žiedo. O gal dar likimas lems gyvenimo saulėlydyje išgyventi niekad nepatirtą meilės jausmą? plačiau»

Skardžiabalsė – paskui Merūną (nuotraukos) (1)

Energija ir ypatingu sceniniu žavesiu trykštanti jauna panevėžietė Valerija Iljinaitė dar paauglystėje išbandė įvairius televizijos šou, anksti nudegė nagus ir dabar bando tvirčiau atsistoti ant žemės, atsiriboti nuo tuščio, nešvarios konkurencijos pilno žvaigždžių pasaulio. plačiau»

Jaunatviškas pensininkas neranda tinkamos žmonos (nuotraukos) (6)

Jaunatviškas, sveikatingas ir darbingas pensininkas kelis dešimtmečius delsė, kol pagaliau sau pripažino, kad vienatvė nėra pats geriausias draugas, tad pasišovė susirasti savęs vertą nuotaką. Išrankiam žilagalviui žmonos paieškos neina kaip per sviestą, nes geros moterys nesimėto. plačiau»

Kazachus barė dėl įkaitintu metalu kankinto eržiliuko (nuotraukos)

Vadinamąją stumbrų gestų kalbą perkandęs krekenavietis veterinaras Kazachstane, privačiame medžioklės ūkyje, lietuviškai „susikalbėjo“ su bizonais, voverėmis, elniais. Šautuvą jis vežasi tik dėl to, kad be jo negautų leidimo dirbti, – kur kas mieliau į rankas jis ima fotoaparatą. plačiau»

Ežero gelmė baugino, bet jaunoji plaukikė nepasidavė (nuotraukos) (1)

Kad gyvenime pasiektum kuo daugiau pergalių, turi grūdintis net ir neįprastose lenktynėse. Tai supranta plaukimo treniruotes „Žemynos“ progimnazijoje lankanti dvylikametė panevėžietė – ji išdrįso lenktyniauti su suaugusiaisiais pusės kilometro plaukime per Širvėnos ežerą. plačiau»

Lenktynių asas be motociklo neapsieina iki šiol (nuotraukos)

Praeityje garsus lenktynininkas panevėžietis Edvardas Ramonas ir sulaukęs garbaus amžiaus ne tik domisi motokroso varžybomis, bet ir pats sėdęs ant motociklo važiuoja į mišką grybauti. plačiau»

Geležėlė su keturiais gyvenimais daug papasakoja (nuotraukos)

Prie vieno priekalo geležį kalantys ir puikius dirbinius kuriantys sutuoktiniai geležinėse lovose nemiega, kaltinės tvoros neturi ir baidosi interjerų, kur vyrauja juodas metalas. Gražiausias jiems kūrinys, nukaltas iš senutėlio apkaustu ar pasaga atitarnavusio gelžgalio. plačiau»

Gniuždyta, bet – lakštingala (nuotraukos) (1)

Vitališkos prigimties moters gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius: žemyn ir tuoj pat aukštyn. Buvusi kailių salono savininkė nesibodi nei karvių melžti, nei akmenų rinkti, nei traktoriaus vairuoti. O dabar jos ūkyje – į kilmės knygą įrašyti galvijai aberdynai angusai ir rajone iki šiol nematytos trys alpakos. plačiau»

Viena prie suskilusios geldos (nuotraukos) (1)

Sutikusi būti seno, bet materialiai apsirūpinusio vyro sugyventine, moteris manė žydėsianti lyg rožė, o išėjo taip, kad po ilgų bendro gyvenimo metų atsidūrė gatvėje net ir savo turtą praradusi. Dabar moteriai beliko graužtis padarius nemažai lemtingų klaidų, na ir dar į visų vilčių viltį – Strasbūro teismą rašyti. plačiau»

Mirtis neišskyrė žydės ir lietuvės (nuotraukos) (1)

Jaunystėje susitikusios dvi jaunos moterys ilgai dalijosi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais, ramstė viena kitą kaip įmanydamos. Tik lemtis abi skirtingai mėgino: vienai didelių smūgių nepasiuntė, bet per anksti atėmė gyvybę. O kitą gniuždė ir kankino kiek įmanydama, tačiau gyvybės siūlo nenutraukė. plačiau»

Puolė raudonosios skruzdės (nuotraukos)

Tada dar paauglę panevėžietę nuo tremties naktį bandė apsaugoti pranašiškas sapnas apie jos kūną puolančias skruzdes. Kelią į namus bandė užstoti ir savas šunelis – puolė, kad tik ji eitų šalin. Bet šiuos ženklus mergaitė suprato tik tada, kai ją, peržengusią gryčios slenkstį, pasitiko su šautuvais laukiantys enkavėdistai. plačiau»

Kapų karalienės madų šou (nuotraukos) (1)

Ne visi gyvenime patiria tokį kontrastą tarp juodos ir baltos spalvų, kaip svajonių išsipildymo per netektis ir praradimus kantriai siekusi meniškos prigimties panevėžietė. Likimas ją nuvedė dirbti į laidojimo namus, bet tuo neatribojo nuo grožio pasaulio. plačiau»

Dovana fėjoms meldžiant išgyti (nuotraukos) (2)

Negailestingos ligos pakirsta trejų metų Viktorija laukia, kada plaukučių fėjos sugrąžins jai garbanas, o jos artimieji meldžiasi, kad nekviesta viešnia – baisioji liga kuo greičiau pasitrauktų. Per mamos gimtadienį mergytė pasakė tostą, kuris baigėsi pasakos fraze: „Visi gražiai ir laimingai gyveno.“ plačiau»

Garsiąją vienuolę baikeriai vežė į Kryžių kalną

Panevėžyje apsilankė antra garsenybė – viena iš mėgstamiausių popiežiaus Pranciškaus teologių. Profesorės viešnagės, kaip buvo matyti iš gausių Juozo Miltinio dramos teatro svečių, labiausiai laukė dvasininkai ir tikybos mokytojai. plačiau»

Rimiškiai laimės pasagos neapvertė (nuotraukos)

Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio Andriaus Rimiškio artimieji taip pat nestokoja gabumų, galbūt pasireikš ir sesuo ar žmona. O dabar, kai Andrius jau nebekoncertuoja, žmonės juokauja: „Jei nori, kad Rimiškis pagrotų tavo vestuvėse, vesk jo seserį.“ plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.