Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono „Aukštikalnių sodų“ bendrovės direktorius bijojo išduoti obuolių supirkimo kainą

Žmonės

Braškės gyvenimas – išties saldesnis (1)

Vaikus užauginusi moteris sugalvojo susigrąžinti mergautinę pavardę, ją sumodernino ir tapo Braške. Netrukus jos pėdomis pasekė ir sūnus – tėvo pavardę jis pakeitė į senelio. plačiau»

Pacientų įvertintas gydytojas buvo rakštis vadovams (nuotraukos) (6)

Kodėl talentingi, savo pašaukimui atsidavę medikai nepadaro ryškios, spindinčios karjeros, o būna nugrūdami tremtin į nuošaliausius kampelius gydyti alkoholikų ir nusikaltėlių? Kodėl jie nesulaukia savo valdžios įvertinimo, bent menko, nuoširdaus pagyrimo? Kodėl valdžiai įtinka tik padlaižūnai ir tinginiai? Atsakymus į šiuos klausimus bemaž galima rasti ilgėliau pabendravus su ne vieną gyvybę išgelbėjusiu Pasvalio ligoninės gydytoju Antanu Stasyčiu. plačiau»

Vienas kitam buvo pažadėti nuo gimimo (nuotraukos)

Geležinkeliais bei jūrų ir oro uostų sauga rūpinęsis pirmasis nepriklausomos Lietuvos transporto policijos komisaras Vincas Bagužis prisimena, kaip saugojo popiežių ir labai vertina jo padovanotą rožinį. Jo žmona gi rodo tėviškės klėtį, per ją ir dar antausį kolūkio pirmininkui visa šeima į Sibirą iškeliavo. plačiau»

Po tragiško poros žygio liko daug klausimų (1)

Jauno ir talentingo panevėžiečio aktoriaus Oskaro Valiullino mirtis užminė daug mįslių artimiesiems ir draugams. Jie netiki, kad vaikinas savo noru šoko į upę ir taip nusižudė. plačiau»

Po daugelio kelionių – netikėta paskutinė (nuotraukos) (2)

Šis pasakojimas apie 26 metų Oskarą Valiulliną turėjo būti kitoks – linksmas, pilnas šio jauno, entuziastingo panevėžiečio įspūdžių apie kelionę į Sibirą su „Misija Sibiras“ grupe, apie istorijos studijas, totoriaus meilę gimtinei Lietuvai. Tačiau apgavikė nuojauta nepašnibždėjo, kad tai bus paskutinė kelionė jo gyvenime ir kad mums reikia skubėti susitikti. plačiau»

Paskutinis aktoriaus kelias – į tylą (nuotraukos)

Legendinio aktoriaus Donato Banionio palaikų urna į Panevėžį buvo atvežta atsisveikinti su ištikimais gerbėjais. plačiau»

Sūnaus meilės guolį drasko motina (nuotraukos) (5)

Į keistą santykių trikampį įsivėlė dvi pasvaliečių šeimos. Pas motiną gyvenantis vienišas vienkojis vyras susigundė ištekėjusia kaimyne, šioji blaškosi tarp savo namų ir kaimyno patalų, o jo motina dėl to turi net iš namų bėgti. plačiau»

Aktorius ir televizijos laidų vedėjas pokštą krečia jau šešti metai (nuotraukos)

„Milžiniškai sielai sutalpinti užtenka mažo kūnelio“, – taip „Liūdnų slibinų“ muzikinės grupės tinklalapyje apibūdinamas panevėžietis aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas. plačiau»

Mėšlo kvapas – tikro kaimiečio svajonė (nuotraukos) (6)

Visą gyvenimą mieste pragyvenęs Panevėžio lėlių vežimo teatro direktorius Antanas Markuckis tik persikraustęs į kaimą pradėjo skaičiuoti pinigus ir laiką. Ant naujakurio namo plevėsuoja kolegų padovanota vėliava su šūkiu: „Laimingos vištos, laimingas ūkis." plačiau»

Seriale visus gąsdino kerštingu nelabuoju (nuotraukos)

Upytietei Daliai Mikalauskienei prieš daugelį metų būrėja išpranašavo, jog aktyviausias gyvenimas prasidės artėjant pensiniam amžiui, tada ji taps aktore, daug gastroliuos, galbūt net kine nusifilmuos, taps žinoma, apie ją rašys laikraščiai. Moteris tada kvatojo susiriesdama – kokios dar gastrolės tokių metų sulaukus? Bet štai pranašystė ėmė ir išsipildė. plačiau»

Moteris karališku vardu – kryžiažodžių asė (nuotraukos)

Bepigu dabar spręsti kryžiažodžius – juk yra visagalis internetas. Tačiau Viešintose gyvenančios pensininkės su Kleopatra priešakyje yra įsitikinusios, kad sava galva rasti atsakymus yra kur kas maloniau. plačiau»

Negali ištesėti žmonai duoto pažado (nuotraukos) (1)

Kas geriau neįgaliam žmogui: saugus narvelis pensione ar gyvenimas namuose kartais pasibarant su patėviu? Ar savivaldybės mokami pinigai už pragyvenimą pensione – ne pavėjui paleistos lėšos? Juk yra žmogus, kuriam dukros likimą prieš mirtį patikėjo motina. plačiau»

Seniūnės skausmas – pagedėlių gimdomi vaikai (nuotraukos) (4)

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos vadovė garsiai kalba apie bėdą, kurią daugelis šalies seniūnų linkę nutylėti: ką daryti, kad asocialios moterys negimdytų vaikų. Visi kiti rūpesčiai seniūnei atrodo lengviau įveikiami nei darbas su neatsakingai vieną po kito kūdikius į pasaulį leidžiančiomis personomis. plačiau»

Darbas televizijoje – ne per pažįstamus

„Labas rytas, Lietuva!“ – daugeliui dar besivartant lovoje ar geriant rytinę kavą iš kitapus televizoriaus ekrano taria panevėžietis Arnas Mazėtis. Trečius metus Lietuvos radijuje ir televizijoje dirbantis 23 metų jaunas vyras patikina, kad įsidarbinti televizijoje jam niekas nepadėjo. plačiau»

Svetur musulmonų tikėjimą priėmusi moteris į gimtinę grįžo išsiskyrusi (nuotraukos)

Devyniolika metų Vokietijoje gyvenusi, du kartus už musulmonų vyrų ištekėjusi, jų tikėjimą priėmusi ir 3 vaikus pagimdžiusi moteris viena su savo atžalomis grįžo gyventi į varganą būstą be jokių patogumų atokiame gimtinės kaime. Vietiniai vyrai spirgina akis į gyvanašlę, bet ji bet kokio jaunikio nenori. plačiau»
1 | 2