Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Slovėnijoje migrantų srautus suvaldyti padėjęs policijos pareigūnas kai kurių bėglių nelaikytų migrantais

Žmonės

Deginamų lavonų tvaikas uoslės neerzino (nuotraukos)

Panevėžietė žolininkė Dalia Petraitienė visą mėnesį gyveno Himalajų papėdėje, prie Gango ištakų esančiame vienuolyne. Leidžiantis į dvasinės tiesos paieškas moteriai teko šerti ir melžti vienuolyno karves, gyventi tyloje, be mėsos – užtat dabar ji gali ramia širdimi pirkėjams tiesti savo rinktas vaistažoles. plačiau»

Ne kartą laidotas padegėlis kyla gyventi (25)

Pasvaliečiai po praėjusį rudenį kilusio gaisro pasigedo nuolat prekybos centre besitrynusio, iki kaulų smegenų pažįstamo girtuoklėlio, tad ir visokių liūdniausių gandų apie jį prikūrė. O šis gi, pasirodo, ne tik kūno, bet ir sielos žaizdas vienu ypu išsigydė – nusprendė pradėti blaivininko gyvenimą, susirasti nuo kūdikystės nematytą sūnų. plačiau»

Lenktynininkas dar tebekosėja dulkėmis (nuotraukos)

Dakaro ralio virusu susirgęs panevėžietis Mindaugas Slapšys antrąkart įveikė sunkiausias pasaulyje lenktynes, tik šįkart ne motociklu, o sėdėdamas šturmano kėdėje. Dabar 35-erių ekstremalas brandina dar vieną iššūkį – įveikti varginantį bekelių maratoną pačiam sėdint prie galingos mašinos vairo. plačiau»

Kūrybinio peno vis teberanda tėviškėje (nuotraukos) (1)

Viešintiškiams gerai – aktyvus kraštietis apie miestelį tik rašo ir rašo knygas, o jie tik skaito ir skaito. Kraštotyrinės medžiagos rinkimas ir knygų rašymas vyrui leidžia atitrūkti nuo skaudžios realybės, kartu gauti jėgų slaugant jau daug metų po uošvių namų remonto sunkiai pasiligojusią žmoną. plačiau»

Grožis ir protas atvėrė kelius į Holivudą (nuotraukos)

Talentinga, komunikabili ir drąsi panevėžietė suvaidino turkų seriale ir įsiveržė į kino pasaulį Amerikoje, o netrukus užsidėjo dar ir gražuolės karūną. Sėkmė panelės neapakino, ji vengia vaikinų dėmesio, nes pirmenybę teikia mokslui ir karjerai. plačiau»

Lemtingąjį „taip“ jaunikis ištarė lietuviškai (nuotraukos) (4)

Žinomas Panevėžyje amerikietis stiklo menininkas tik vestuvių dieną atskleidė, kas yra jo išrinktoji. plačiau»

Žinomos politikės vyrui sparnus suteikė ne Amerika (nuotraukos) (6)

Palaikomojo gydymo ligoninės direktorės Violetos Grigienės sutuoktinis Stanislovas Grigas nesijaučia esąs žmonos šešėlyje. Jaunystėje buvęs aistringas keliautojas, puikus lenktynininkas, dabar vis garsiau reiškiasi poezijos fronte. Štai neseniai vyras išleido eilėraščių rinkinį, kuriame išaukštino meilę tėvynei ir netgi išliaupsino savo moters veiklą. plačiau»

Po skausmingų išbandymų – į karjeros aukštumas (nuotraukos)

Gyvenimo ir piktų globėjų skaudžiai plaktas, sunkios ligos neįveiktas jaunas pasvalietis nenuėjo savo gimdytojų klystkeliais, o atkakliai siekia užsibrėžto tikslo – tapti garsiu virtuvės šefu. Prieš didžiąsias metų šventes vaikinas visada jaučia pareigą sugrįžti gimtinėn, nusilenkti netikrai motinai ir aplankyti paties surastą tikrąją. plačiau»

Klebonas gydo žmones ir nuo šlubavimo (nuotraukos) (1)

Pabiržės bažnyčios klebonas per adventą beldžiasi net ir į netikinčiųjų duris, iš sakyklos ragina skaityti knygas, prieš Kalėdas parapijiečius „papeni“ kokybiškais menais, o per iškilmingas Bernelių Mišias bažnyčioje išjungia elektrą, kad Dievo namai būtų panašesni į tuos laikus, kai gimė Jėzus. plačiau»

Vienuolynas tapo ne tik auka, bet ir jaukiu prieglobsčiu (nuotraukos)

Jaunystėje vienuolės kelią pasirinkusi panevėžietė stebisi, kad žmonės ją atpažįsta net vilkinčią ne abitą, o suknelę. Galbūt ją išduoda akys – tas pats žvilgsnis, kuriuo ji valandų valandas stebi jūros horizontą. Ji sako, kad greičiausiai tai – Dievo ilgesys. plačiau»

Kūrėją alina neištveriamas paslaptingas skausmas (6)

Šalyje žinomas fotomenininkas, Nacionalinės premijos laureatas Algimantas Aleksandravičius dabar kuria per didžiules kančias. Ne dvasios, o – kūno. Kovos su neatpažinta liga nualintas jis ištarė skausmingą prisipažinimą: „Dabar balsuočiau už eutanaziją. Nieko baisiau už skausmą nėra.“ plačiau»

Atostogos šalia pabėgėlių – tarsi atrakcija (nuotraukos)

Neramu buvo vykti atostogauti į pabėgėlių siaubiamą Kosą, tačiau kartu viliojo ir galimybė pamatyti staiga Europą užklupusią realybę savo akimis. Pamatyti vaizdai liudijo, kad prieglobsčio senajame žemyne ieškosi ir už mus daug turtingesni žmonės – pasus jie pamesti visi sugeba, o štai naujų išmaniųjų telefonų – nė vienas. plačiau»

Gražiai šeimininkei karvės duoda daugiau pieno (nuotraukos)

Dažyti, tvarkingai kirpti plaukai, paryškintos blakstienos, lūpos, manikiūras, pedikiūras – taip atrodančios motina ir dukra Kupiškio rajone be vargo susitvarko su 13 karvių savo ekologiniame pieno ūkyje. Jaunesnioji užvaldyta dviejų aistrų – medžioklės ir vaidybos teatre. Štai tokios yra šiuolaikinės ūkininkės. plačiau»

Veterinaras stumbrus gydo ir žolelėmis (nuotraukos) (2)

Krekenaviečio Algimanto Lūžos kabinete apstu įvairių džiovinamų žolelių, o stalas nukrautas knygomis apie jas. Tačiau didžioji veterinarijos gydytojo gyvenimo mokykla yra miške – ten jis patyrė tokių išbandymų, kad net širdis stingo. plačiau»

Pažinusi žirgus išmoko gyventi be stresų (nuotraukos) (1)

Į laisvę išleista svajonė turėti savą žirgą panevėžietės gyvenimą pakeitė negrįžtamai. Laimės ir pilnatvės jausmas dabar yra nuolatinė žirgų mylėtojos būsena. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.