Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Iš šalies prezidentės 5 mln. eurų reikalavęs, bet taip jų ir negavęs, anykštėnas teisinosi neturėjęs iš ko atvykti į teismo posėdį

Žmonės

Lėlininkas pasistatė auksinį tualetą (nuotraukos) (2)

Pakaušių kaime apsigyvenusį viengungį lėlininką Antaną Markuckį vietiniai ėmė pravardžiuoti Pakaušiu, nes jis pats dėl to labai pasistengė. Greit prie jo kiemo vartų bus iškabintas ir nepageidaujamų svečių sąrašas su viltimi, kad jie kada nors čia pasibels. plačiau»

Kunigas atvėrė širdį (nuotraukos) (2)

Per atlaidus pakvietė į traukinį, pastatė paminklą negimusiems kūdikiams, į šventorių pašventinti įleido šunis ir kates, Senvagę pavertė žvakių šviesa mirgančiu Kryžiaus keliu, o dabar dar rengiasi šalia centrinių bažnyčios durų įrengti vaikų žaidimo aikšteles – tai tik keli darbai, kuriais stebina penkti metai Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje klebonaujantis jaunimo ypač mėgstamas ir gausybę neįtikėčiausių idėjų turintis Romualdas Zdanys. plačiau»

Po vokelių skandalo – pusantro mėnesio komos (nuotraukos) (9)

Diagnozavus ūmų kasos uždegimą sveikatos apsaugos ministras Juras Požėla gelbėjamas reanimacijoje. Ką reiškia toks susitikimas su mirties šmėkla, labai gerai žino vokelių skandalo herojė Dalia Budrevičienė. Ji sveikatą prarado stresų maratone po to, kai viešai prabilo apie juodąją buhalteriją Darbo partijos vedlio Viktoro Uspaskicho valdomoje agrofirmoje. plačiau»

Po netekčių atsišaukė broliai

Į naują mokyklą šiandien išėjusios dvi seserys našlaitės saugo šalies prezidentės pomirtinį apdovanojimą tėčiui už didvyriškumą ir nuotraukas, kuriose jos dar laimingos su besišypsančia mama. Dabar talentingų mergaičių ramstis – močiutė, o naujai patirtas džiaugsmas – du atsišaukę vyresnieji broliai. plačiau»

Be kojų – nereikalingas

Po Europą keliaujantis bekojis ukrainietis pasikliauja žmonių gerumu ir elgetaudamas tikisi susirinkti lėšų kojų protezams. Pasakodamas apie savo bėdą vyras galbūt kai ką nutyli, kai ką pagražina, bet jo istorija bet kokiu atveju sukrečianti. plačiau»

Nors ant tvoros rašyk: „Ieškau vyro“ (nuotraukos) (1)

Gyvenime daug juoda mačiusi senjorė tebetiki romantišku vyro ir moters bendravimu bei trokšta to, ko nė vienas sutuoktinis jai ant piršto visam laikui neužmovė, – vestuvinio žiedo. O gal dar likimas lems gyvenimo saulėlydyje išgyventi niekad nepatirtą meilės jausmą? plačiau»

Skardžiabalsė – paskui Merūną (nuotraukos) (1)

Energija ir ypatingu sceniniu žavesiu trykštanti jauna panevėžietė Valerija Iljinaitė dar paauglystėje išbandė įvairius televizijos šou, anksti nudegė nagus ir dabar bando tvirčiau atsistoti ant žemės, atsiriboti nuo tuščio, nešvarios konkurencijos pilno žvaigždžių pasaulio. plačiau»

Jaunatviškas pensininkas neranda tinkamos žmonos (nuotraukos) (8)

Jaunatviškas, sveikatingas ir darbingas pensininkas kelis dešimtmečius delsė, kol pagaliau sau pripažino, kad vienatvė nėra pats geriausias draugas, tad pasišovė susirasti savęs vertą nuotaką. Išrankiam žilagalviui žmonos paieškos neina kaip per sviestą, nes geros moterys nesimėto. plačiau»

Kazachus barė dėl įkaitintu metalu kankinto eržiliuko (nuotraukos)

Vadinamąją stumbrų gestų kalbą perkandęs krekenavietis veterinaras Kazachstane, privačiame medžioklės ūkyje, lietuviškai „susikalbėjo“ su bizonais, voverėmis, elniais. Šautuvą jis vežasi tik dėl to, kad be jo negautų leidimo dirbti, – kur kas mieliau į rankas jis ima fotoaparatą. plačiau»

Ežero gelmė baugino, bet jaunoji plaukikė nepasidavė (nuotraukos) (1)

Kad gyvenime pasiektum kuo daugiau pergalių, turi grūdintis net ir neįprastose lenktynėse. Tai supranta plaukimo treniruotes „Žemynos“ progimnazijoje lankanti dvylikametė panevėžietė – ji išdrįso lenktyniauti su suaugusiaisiais pusės kilometro plaukime per Širvėnos ežerą. plačiau»

Lenktynių asas be motociklo neapsieina iki šiol (nuotraukos)

Praeityje garsus lenktynininkas panevėžietis Edvardas Ramonas ir sulaukęs garbaus amžiaus ne tik domisi motokroso varžybomis, bet ir pats sėdęs ant motociklo važiuoja į mišką grybauti. plačiau»

Geležėlė su keturiais gyvenimais daug papasakoja (nuotraukos)

Prie vieno priekalo geležį kalantys ir puikius dirbinius kuriantys sutuoktiniai geležinėse lovose nemiega, kaltinės tvoros neturi ir baidosi interjerų, kur vyrauja juodas metalas. Gražiausias jiems kūrinys, nukaltas iš senutėlio apkaustu ar pasaga atitarnavusio gelžgalio. plačiau»

Gniuždyta, bet – lakštingala (nuotraukos) (2)

Vitališkos prigimties moters gyvenimas primena amerikietiškus kalnelius: žemyn ir tuoj pat aukštyn. Buvusi kailių salono savininkė nesibodi nei karvių melžti, nei akmenų rinkti, nei traktoriaus vairuoti. O dabar jos ūkyje – į kilmės knygą įrašyti galvijai aberdynai angusai ir rajone iki šiol nematytos trys alpakos. plačiau»

Viena prie suskilusios geldos (nuotraukos) (1)

Sutikusi būti seno, bet materialiai apsirūpinusio vyro sugyventine, moteris manė žydėsianti lyg rožė, o išėjo taip, kad po ilgų bendro gyvenimo metų atsidūrė gatvėje net ir savo turtą praradusi. Dabar moteriai beliko graužtis padarius nemažai lemtingų klaidų, na ir dar į visų vilčių viltį – Strasbūro teismą rašyti. plačiau»

Mirtis neišskyrė žydės ir lietuvės (nuotraukos) (1)

Jaunystėje susitikusios dvi jaunos moterys ilgai dalijosi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais, ramstė viena kitą kaip įmanydamos. Tik lemtis abi skirtingai mėgino: vienai didelių smūgių nepasiuntė, bet per anksti atėmė gyvybę. O kitą gniuždė ir kankino kiek įmanydama, tačiau gyvybės siūlo nenutraukė. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.