Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Vabalninke, Paryžiaus gatvėje, gyvenantis tautodailininkas sveikinimus siunčia su linkėjimais iš Prancūzijos sostinės

Žmonės

Medeikių „Bobos“ ant kelnaičių vagių nepyksta

Biržų rajono Medeikių kaime susikūrusią humoro grupę „Bobos“ vietiniai gyventojai vertina dvejopai: pripažinimą demonstruoja glėbiais gėlių, o neapykantą – vogdami „šposininkių“ apatinius ir sceninius apdarus. plačiau»

Tėvo baisumas: vienos dvynės išsižadėjo (nuotraukos) (1)

Panevėžyje gyvybės langelyje paliktas kūdikis garbaus amžiaus medikei Aldonai Ambraziūnienei priminė sukrečiantį įvykį, nutikusį prieš daugelį metų Biržų rajone. Tada dvynukes pagimdžiusios moters vyras sutiko į namus vežtis tik vieną vaiką, o antrą liepė dėti kur nori. Kietakaktis žmogus ir vėliau savo klaidos neištaisė. plačiau»

Gryčiukėje užaugę vaikai tėvams pastatė namą (nuotraukos)

Auginant devynis vaikus motinai nebuvo laiko nei sirgti, nei liūdėti. Keisčiausia jai buvo, kai pamatė, kad verdant pietus nebereikia didžiulių puodų. Gausi šeima lėmė ir puikias tėvo laidotuves – sugužėjo daugybė žmonių, visi gėrėjosi, kad velionį laidoja kaip kokį prezidentą. plačiau»

Anglas dėl sūnaus kaunasi ir su „mafijos vade“ (8)

Surasti bendrą kalbą ekssugyventiniams – panevėžietei ir anglui nepadėjo net mūsų šalies Aukščiausiasis teismas. Pora nepasidalija bendro vaiko, o į šią kovą įsitraukė ir moters motina. Jos užsienietis bijo labiausiai, vadina visokiais vardais, net padla. plačiau»

Dingstant akių šviesai užsimiršta net skausmas

Literatūrinių talentų turėjusi fizikos ir matematikos mokytoja visą savo kūrybą sunaikino arba išdalino žmonėms. Dabar senatvę ji leidžia senelių namuose, pamažu anka ir nebejaučia jokios nuoskaudos ja atsikračiusiems artimiesiems. plačiau»

Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius (nuotraukos) (1)

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis. plačiau»

Giltinės nenuveja šalin ir patyrę psichologai (nuotraukos) (2)

Kupiškiui lipinama šiurpi „savižudžių sostinės“ etiketė, nes pakėlusiųjų prieš save ranką čia dvigubai daugiau nei kurioje kitoje šalies vietovėje. Adomynėje dirbanti felčerė skaičiuoja, kad per pastaruosius kelerius metus vien jų kaime nusižudė 13 žmonių. Kol politikai aptarinėja tokio reiškinio priežastis, kaimo felčerė rėžia paprastą tiesą: skolintis iš giltinės dalgį verčia alkoholis. plačiau»

Paslaptingi lėktuvai išdavė dailininkės kilmę (nuotraukos)

Talentinga menininkė, Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Jolanta Rudokienė yra didelė slapukė. Pedagogė niekam nėra pasakojusi, kad yra garsios giminės ainė, bet paslaptyje laikytą šeimos istoriją išdavė jos pačios piešiniai. plačiau»

Po Dakaro ralio dar tebejaučia smėlį burnoje (nuotraukos) (2)

Pasvaliečio pomėgis Dakaro raliui ir bepiločiams orlaiviams nuvedė jį iki Pietų Amerikos, kur visas varžybas jis galėjo stebėti iš arti. Tiesa, daugiausia tik per fotoobjektyvą, tačiau automobilių variklių gausmas ausyse vis dar primena, kad visa tai buvo ne sapnas. plačiau»

Artimuosius supjudė cukrinė su nuodais

Senas vyras ramybės neteko, kai viena moteris jo cukrinėje rado sveikatai pavojingos medžiagos. Nuo tada jis ėmė ieškoti, ekstrasenso nurodymu, šviesios moters ir tamsaus vyriškio, policijai skųsti savo artimuosius. Apjuodintos vyro dukros gi pataria tėvui ieškoti kaltininkės jo mylėtų moteriškių būryje. plačiau»

Prarasta koja nesutrukdė sugauti laimės paukštę (nuotraukos) (1)

Paauglystėje per savo klaidą praradusi koją skapiškietė stiprybės sėmėsi iš aplinkinių, kol prie negalios tiesiog priprato. O pripratusi moteris galop ir vyrą surado, ir mergaitę globoti pasiėmė. Dabar jos šeima – apsupta meilės, čia skamba ir anūkų juokas. plačiau»

Kunigas svajoja, kad visi vaikai augtų šeimoje (nuotraukos) (1)

Kasmet, tik pasibaigus didžiajam švenčių šurmuliui, Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros administratorius kunigas Eugenijus Troickis aplanko savo artimuosius – Obeliuose, Rokiškio rajone, gyvenančius globėjus. Jis nekaltina likimo, kad yra našlaitis, nes kiti netenka ir gyvų tėvų – juk dažnai būna, kad ryšys nutrūksta dėl pykčių, nuoskaudų, nenorėjimo atleisti. plačiau»

Policijos viršininko anūką pristatė jo žmona (nuotraukos) (1)

Pasvalio policijos pareigūnas Viktoras Doda neskuba girtis, kas lėmė jo norą apsivilkti pareigūno uniforma, užtat jo bendradarbė žmona didžiuojasi atitekėjusi į labai garbingą giminę. A.Smetonos laikų Lietuvoje vyro senelis Stasys Doda vadovavo Papilio policijos nuovadai ir Biržų baro pasienio policijai. Atėję sovietai jį sušaudė. plačiau»

Sudužusios šeimos šukės skausmingai duria (12)

Po skyrybų likęs su dviem mažais vaikais ir juos bemaž užauginęs vyras jaučiasi įkliuvęs į įstatymų spąstus. Valstybei už alimentus įsiskolinusi buvusi žmona esą jam atkeršijo ir patį pavertė tokiu pačiu skolininku. Dabar teismuose besibylinėjantys buvę sutuoktiniai vienas apie kitą papasakojo ir labai slogių dalykų. plačiau»

Paaugliui patriotiškumo įpūtė skrebų žiaurumas (nuotraukos) (1)

Paauglystėje netekęs brolio, namų, vėliau – ir tėvo, skapiškietis niekaip nesuprato, kodėl Sibire buvo verčiamas tapti pionieriumi – juk tiek daug neteko, nors šeima tenorėjo dirbti žemę. Vėliau oro uoste rusai jį palaikė bepročiu, kad skrenda į Irkutską parsivežti tėvo palaikų vien tik iš patriotiškumo. plačiau»
1 | 2