Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Pumpėniškis piktinosi gerokai papokštavusiais ir gyventojams daug bėdų pridariusiais gatvės remontininkais

Žmonės

Viena prie suskilusios geldos (nuotraukos) (1)

Sutikusi būti seno, bet materialiai apsirūpinusio vyro sugyventine, moteris manė žydėsianti lyg rožė, o išėjo taip, kad po ilgų bendro gyvenimo metų atsidūrė gatvėje net ir savo turtą praradusi. Dabar moteriai beliko graužtis padarius nemažai lemtingų klaidų, na ir dar į visų vilčių viltį – Strasbūro teismą rašyti. plačiau»

Mirtis neišskyrė žydės ir lietuvės (nuotraukos) (1)

Jaunystėje susitikusios dvi jaunos moterys ilgai dalijosi ne tik džiaugsmais, bet ir vargais, ramstė viena kitą kaip įmanydamos. Tik lemtis abi skirtingai mėgino: vienai didelių smūgių nepasiuntė, bet per anksti atėmė gyvybę. O kitą gniuždė ir kankino kiek įmanydama, tačiau gyvybės siūlo nenutraukė. plačiau»

Puolė raudonosios skruzdės (nuotraukos)

Tada dar paauglę panevėžietę nuo tremties naktį bandė apsaugoti pranašiškas sapnas apie jos kūną puolančias skruzdes. Kelią į namus bandė užstoti ir savas šunelis – puolė, kad tik ji eitų šalin. Bet šiuos ženklus mergaitė suprato tik tada, kai ją, peržengusią gryčios slenkstį, pasitiko su šautuvais laukiantys enkavėdistai. plačiau»

Kapų karalienės madų šou (nuotraukos) (1)

Ne visi gyvenime patiria tokį kontrastą tarp juodos ir baltos spalvų, kaip svajonių išsipildymo per netektis ir praradimus kantriai siekusi meniškos prigimties panevėžietė. Likimas ją nuvedė dirbti į laidojimo namus, bet tuo neatribojo nuo grožio pasaulio. plačiau»

Dovana fėjoms meldžiant išgyti (nuotraukos) (2)

Negailestingos ligos pakirsta trejų metų Viktorija laukia, kada plaukučių fėjos sugrąžins jai garbanas, o jos artimieji meldžiasi, kad nekviesta viešnia – baisioji liga kuo greičiau pasitrauktų. Per mamos gimtadienį mergytė pasakė tostą, kuris baigėsi pasakos fraze: „Visi gražiai ir laimingai gyveno.“ plačiau»

Garsiąją vienuolę baikeriai vežė į Kryžių kalną

Panevėžyje apsilankė antra garsenybė – viena iš mėgstamiausių popiežiaus Pranciškaus teologių. Profesorės viešnagės, kaip buvo matyti iš gausių Juozo Miltinio dramos teatro svečių, labiausiai laukė dvasininkai ir tikybos mokytojai. plačiau»

Rimiškiai laimės pasagos neapvertė (nuotraukos)

Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio Andriaus Rimiškio artimieji taip pat nestokoja gabumų, galbūt pasireikš ir sesuo ar žmona. O dabar, kai Andrius jau nebekoncertuoja, žmonės juokauja: „Jei nori, kad Rimiškis pagrotų tavo vestuvėse, vesk jo seserį.“ plačiau»

Kurdami klipą šildė dainininkę (nuotraukos) (77)

Panevėžiečio su bičiuliais sukurtą reklaminį filmuką dainai, vos nepakliuvusiai į „Euroviziją“, jau matė visa šalis. Tik nedaugelis žinojo, kad tai 19 metų vaikinuko darbas. Dar mažiau kas žino, kad šis vaikinas yra mokytojos ir politikės Birutės Valkiūnienės sūnus Laurynas. Moteris troško vaikui užtikrintesnės duonos tiksliųjų mokslų srityje, bet tas liko humanitaras kaip ir ji pati. plačiau»

Paskui žuvusį vyrą žengė ir sapne (nuotraukos)

Panevėžio rajono medienos apdirbimo ceche žuvęs darbininkas atgulė šalia sesers – sugyventinio nušautos sodyboje Žaliojoje girioje. Žmona dabar rauda apsikabinusi vyro jai paliktą šunį ir niekaip nesupranta, kaip įvyko tragedija – darbdavys verslininkas po laidotuvių našlės artyn nebeprisileidžia. plačiau»

Močiutė anūkams tapo motina (nuotraukos) (1)

Mirusio sūnaus vaikus auginanti biržietė Dievo meldžia vieno – kad tik šis leistų kuo ilgiau paauginti vaikaičius. Aplinkiniams stebintis, kam reikėję prisiimti šitą vargą, esą berniukai būtų užaugę ir vaikų globos namuose, moteris paaiškina – tuomet širdyje jai būtų dar blogiau. plačiau»

Susigrąžina Gyvenimo geismą (nuotraukos) (1)

Ežerų krašte gyvenančiai mokytojai kartais įkyri ir gražiausi gimtinės vaizdai. Tada ji pabėga ieškoti naujo įkvėpimo. Su tenykščiu bičiuliu keliaudama po Indiją ir Omaną moteris žavėjosi ne turistų nuglostytomis auksuotomis šventyklomis ir milijoniniais miestais, o čiabuvių gyvenimo, bendravimo ypatumais. plačiau»

Jaunos moters nepalaužė kliuvę skaudūs išbandymai (nuotraukos) (11)

Likimo kirsti skaudūs smūgiai – motinos mirtis, medikų diagnozė vėžys, galiausiai subyrėjusi santuoka – nepalaužė Pasvalio rajone gyvenančios Neringos Trinskienės. Jaunai moteriai atlaikyti išbandymus padėjo žinojimas, kad privalo užauginti ir į gyvenimą išleisti du mažamečius sūnus. plačiau»

Menininko akmens žiogo prezidentė niekaip neįpirko (nuotraukos) (2)

Mūsų krašte akmenų tiek daug, kad ne kiekvienas įstengia įžiūrėti ir parodyti jų grožį. Kupiškėnas tautodailininkas akmenyse rado ir aukso gyslų, ir brangakmenių tikrąja tų žodžių prasme. O netikrąja – ir velykinių kiaušinių. Per akmenis skulptorius patyrė ir ne vieną nuotykį, labiausiai įstrigęs – derybos su šalies prezidente. plačiau»

Patvirtino, kad sena meilė nerūdija (1)

Gražiai šeimose nugyvenusiems ir našliais likusiems dviem žmonėms – vyrui ir moteriai likimas suteikė antrą šansą. Jiedu susitiko po 40 išsiskyrimo metų ir gyvenimo saulėlydyje ryžosi vienas kitam išpažinti anuomet gimusius jausmus bei galiausiai sueiti į porą. plačiau»

Išgiedojęs savąją gulbės giesmę garsus aktorius užgeso (2)

Miltinukų karta vis retėja. Baltais žiedais apkaišytas į amžinybės kalnelį šiandien išlydimas žiūrovams pasiaukojamai tarnavęs legendinis aktorius Romualdas Urvinis. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.