Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė, miesto centre žiūrėdama į vis dar tebekabantį socialdemokrato E.Gaidamavičiaus rinkiminį plakatą, juokavo, kad jis turbūt laukia trečio Seimo rinkimų turo

Žmonės

Idėja – nuo liežuvio galo (nuotraukos)

Bendraklasės rokiškietės – viena tiksliukė, kita menininkė – į matematiką pažvelgė vaikišku žvilgsniu ir išleido knygą „Jei Mėnulis būtų Nulis“. Šioje knygoje skaičiukai charakteriais atspindi tėvus ir pažįstamus, o protinga lyg Einšteinas Devynetukė – vienos iš merginų atspindys. plačiau»

Paskui pensininką velkasi marga bėdų uodega (nuotraukos)

„Sulindau į peklą“, – aimanuoja panevėžietis, didžiumą savo gyvenimo laiko paskyręs bylinėjimuisi. Teismų slenksčius jis mina dėl įvairiausių dalykų: skyrybų, turto dalybų, psichinės sveikatos būklės, europinės paramos už įveistą mišką, būsto remonto... Bet Temidės sprendimai jį dažniausiai nuvilia. plačiau»

Vyskupo vizitas – bėda? (nuotraukos) (3)

Bene vienas įspūdingiausių šių metų Aukštaitijos sostinės įvykių – prieš keturis mėnesius surengta naujo Panevėžio vyskupo pasveikinimo ceremonija. Laikas bėga greit, tad gal jau pats metas paklausti jauniausio šalies vyskupo Genadijaus Lino Vodopjanovo, kaip jam sekasi tvarkytis apie 400 tūkstančių gyventojų turinčioje Panevėžio vyskupijoje? plačiau»

Žalvario žiedais nesujungė (nuotraukos) (2)

Anglijoje gyvenančios ir kino pasaulyje sparčiai karjeros laiptais kopiančios panevėžietės visažistės ryšys su gimtais namais Panevėžyje labai stiprus. Už puikius kūrybinius darbus prodiuserių vertinama lietuvaitė vis dar kreipiasi patarimų į tėvus, o į naujai įsigytus namus Bristolyje nori perkelti bent dalį aplinkos, kurioje užaugo. plačiau»

Simpatija – toji, kuri dalgį ant pečių nešioja

Atominės elektrinės avarija Černobylyje paliko panevėžiečio širdyje gilius randus. Juos gydydamas vaistais ir alkoholiu vyriškis pateko į valdiškus namus, o ten jau susiėmė, pritapo, apsiprato. Bet nuvykus iki savos sodybos kaime jam vis viena širdį spaudžia. plačiau»

Lėlininkas pasistatė auksinį tualetą (nuotraukos) (2)

Pakaušių kaime apsigyvenusį viengungį lėlininką Antaną Markuckį vietiniai ėmė pravardžiuoti Pakaušiu, nes jis pats dėl to labai pasistengė. Greit prie jo kiemo vartų bus iškabintas ir nepageidaujamų svečių sąrašas su viltimi, kad jie kada nors čia pasibels. plačiau»

Kunigas atvėrė širdį (nuotraukos) (2)

Per atlaidus pakvietė į traukinį, pastatė paminklą negimusiems kūdikiams, į šventorių pašventinti įleido šunis ir kates, Senvagę pavertė žvakių šviesa mirgančiu Kryžiaus keliu, o dabar dar rengiasi šalia centrinių bažnyčios durų įrengti vaikų žaidimo aikšteles – tai tik keli darbai, kuriais stebina penkti metai Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje klebonaujantis jaunimo ypač mėgstamas ir gausybę neįtikėčiausių idėjų turintis Romualdas Zdanys. plačiau»

Po vokelių skandalo – pusantro mėnesio komos (nuotraukos) (9)

Diagnozavus ūmų kasos uždegimą sveikatos apsaugos ministras Juras Požėla gelbėjamas reanimacijoje. Ką reiškia toks susitikimas su mirties šmėkla, labai gerai žino vokelių skandalo herojė Dalia Budrevičienė. Ji sveikatą prarado stresų maratone po to, kai viešai prabilo apie juodąją buhalteriją Darbo partijos vedlio Viktoro Uspaskicho valdomoje agrofirmoje. plačiau»

Po netekčių atsišaukė broliai

Į naują mokyklą šiandien išėjusios dvi seserys našlaitės saugo šalies prezidentės pomirtinį apdovanojimą tėčiui už didvyriškumą ir nuotraukas, kuriose jos dar laimingos su besišypsančia mama. Dabar talentingų mergaičių ramstis – močiutė, o naujai patirtas džiaugsmas – du atsišaukę vyresnieji broliai. plačiau»

Be kojų – nereikalingas

Po Europą keliaujantis bekojis ukrainietis pasikliauja žmonių gerumu ir elgetaudamas tikisi susirinkti lėšų kojų protezams. Pasakodamas apie savo bėdą vyras galbūt kai ką nutyli, kai ką pagražina, bet jo istorija bet kokiu atveju sukrečianti. plačiau»

Nors ant tvoros rašyk: „Ieškau vyro“ (nuotraukos) (1)

Gyvenime daug juoda mačiusi senjorė tebetiki romantišku vyro ir moters bendravimu bei trokšta to, ko nė vienas sutuoktinis jai ant piršto visam laikui neužmovė, – vestuvinio žiedo. O gal dar likimas lems gyvenimo saulėlydyje išgyventi niekad nepatirtą meilės jausmą? plačiau»

Skardžiabalsė – paskui Merūną (nuotraukos) (1)

Energija ir ypatingu sceniniu žavesiu trykštanti jauna panevėžietė Valerija Iljinaitė dar paauglystėje išbandė įvairius televizijos šou, anksti nudegė nagus ir dabar bando tvirčiau atsistoti ant žemės, atsiriboti nuo tuščio, nešvarios konkurencijos pilno žvaigždžių pasaulio. plačiau»

Jaunatviškas pensininkas neranda tinkamos žmonos (nuotraukos) (8)

Jaunatviškas, sveikatingas ir darbingas pensininkas kelis dešimtmečius delsė, kol pagaliau sau pripažino, kad vienatvė nėra pats geriausias draugas, tad pasišovė susirasti savęs vertą nuotaką. Išrankiam žilagalviui žmonos paieškos neina kaip per sviestą, nes geros moterys nesimėto. plačiau»

Kazachus barė dėl įkaitintu metalu kankinto eržiliuko (nuotraukos)

Vadinamąją stumbrų gestų kalbą perkandęs krekenavietis veterinaras Kazachstane, privačiame medžioklės ūkyje, lietuviškai „susikalbėjo“ su bizonais, voverėmis, elniais. Šautuvą jis vežasi tik dėl to, kad be jo negautų leidimo dirbti, – kur kas mieliau į rankas jis ima fotoaparatą. plačiau»

Ežero gelmė baugino, bet jaunoji plaukikė nepasidavė (nuotraukos) (1)

Kad gyvenime pasiektum kuo daugiau pergalių, turi grūdintis net ir neįprastose lenktynėse. Tai supranta plaukimo treniruotes „Žemynos“ progimnazijoje lankanti dvylikametė panevėžietė – ji išdrįso lenktyniauti su suaugusiaisiais pusės kilometro plaukime per Širvėnos ežerą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.