Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

„Lietuvis geležinkelių“ atstovas Panevėžio krašto žmonėms paliko krislą vilties sulaukti traukinio Panevėžys–Rokiškis

Žmonės

Ir netikra policija lakstūnams varo siaubą (nuotraukos)

Kraupioje avarijoje žuvusiems kaimynams atminti Rokiškio rajono gyventojas pastatė savotišką paminklą – šalia namų įkurdino kelių erelius drausminantį policijos postą. plačiau»

Išgelbėtas karininkas grįžo moteriai padėkoti (nuotraukos) (1)

Pagailėjusi sužeisto kario, paprasta kaimietė su balta vėliavėle per mūšio lauką nuropojo iki pat sovietų štabo. Tuo ji labai nustebino patį generolą, vis kartojusį, kad ėjusi tiesiai į mirtį. „Ne mirti, o gelbėti žmogaus ėjau“, – sako moteris, nuo įvykio praėjus daugiau nei pusei šimtmečio. plačiau»

Sprogmenų kūrėjo gyvenimas – vieni šipuliai

Šalyje žinomą biržietį sprogmenų kūrėją Romualdą Sukarevičių skaudžiai nubaudė ne teismas, o jo paties padaryta lemtinga klaida. Po beveik prieš metus namo rūsyje nugriaudėjusio sprogimo vyras liko aklas, beveik prikaustytas prie lovos, tad prokurorai nusprendė nebetampyti jo po teismus. plačiau»

Gigantišką darbą spausdino vienu pirštu

Molio Motiejumi nuo Vabalninko save juokais vadinantis garbaus amžiaus nausėdietis tęsia pasakojimą, kaip taikių gyventojų likimus paveikė vokiečių ir rusų okupacija. Deja, dėl siaubingų antkainių trečia dalis gali sulaukti baisios baigties – dar netapę knyga rankraščiai gali virsti makulatūra. plačiau»

Cirkininkai Zobovai tapo Rokiškio dvarininkais (nuotraukos) (1)

Dar neseniai viešai vienas kitą purvais drabstę garsieji meškų dresuotojai Agnė ir Mykolas Zobovai galop spjovė į nesantaiką, įsigijo dvarą su žemėmis Rokiškio rajone, atsivežė čia savo meškas ir meiliai glaustydamiesi vaikšto po didžiulę teritoriją. Sutuoktinių vizijose šie laukai jau pavirtę kraują stingdančiu žvėrių safariu. plačiau»

Širdis virpina iš alaus baro išpirktu akordeonu (nuotraukos) (2)

Vyrą, pagrindinėje Panevėžio aikštėje kasdien virkdantį akordeoną, jaunieji populiaraus socialinio tinklo lankytojai vadina Laisvės aikštės veidu. Muzikantui gi prireikė daug valios pastangų, kad išeitų groti į gatvę ir nepasirodytų vargšu duoneliautoju. plačiau»

Geriausia melžėja kvapnesnio darbo netrokšta (1)

Kupiškietė Rasa Sabaliauskienė nuskynė šalies melžėjų konkurso laurus, bet žino, kad net ir tai nepakeis keistos žmonių paniekos jos esą smirdinčiai profesijai. Savo darbą nuoširdžiai mėgstanti, gerai uždirbanti moteris nesupranta, ko visi lekia į užsienius netikros laimės ieškoti. plačiau»

Braškės gyvenimas – išties saldesnis (1)

Vaikus užauginusi moteris sugalvojo susigrąžinti mergautinę pavardę, ją sumodernino ir tapo Braške. Netrukus jos pėdomis pasekė ir sūnus – tėvo pavardę jis pakeitė į senelio. plačiau»

Pacientų įvertintas gydytojas buvo rakštis vadovams (nuotraukos) (7)

Kodėl talentingi, savo pašaukimui atsidavę medikai nepadaro ryškios, spindinčios karjeros, o būna nugrūdami tremtin į nuošaliausius kampelius gydyti alkoholikų ir nusikaltėlių? Kodėl jie nesulaukia savo valdžios įvertinimo, bent menko, nuoširdaus pagyrimo? Kodėl valdžiai įtinka tik padlaižūnai ir tinginiai? Atsakymus į šiuos klausimus bemaž galima rasti ilgėliau pabendravus su ne vieną gyvybę išgelbėjusiu Pasvalio ligoninės gydytoju Antanu Stasyčiu. plačiau»

Vienas kitam buvo pažadėti nuo gimimo (nuotraukos)

Geležinkeliais bei jūrų ir oro uostų sauga rūpinęsis pirmasis nepriklausomos Lietuvos transporto policijos komisaras Vincas Bagužis prisimena, kaip saugojo popiežių ir labai vertina jo padovanotą rožinį. Jo žmona gi rodo tėviškės klėtį, per ją ir dar antausį kolūkio pirmininkui visa šeima į Sibirą iškeliavo. plačiau»

Po tragiško poros žygio liko daug klausimų (2)

Jauno ir talentingo panevėžiečio aktoriaus Oskaro Valiullino mirtis užminė daug mįslių artimiesiems ir draugams. Jie netiki, kad vaikinas savo noru šoko į upę ir taip nusižudė. plačiau»

Po daugelio kelionių – netikėta paskutinė (nuotraukos) (2)

Šis pasakojimas apie 26 metų Oskarą Valiulliną turėjo būti kitoks – linksmas, pilnas šio jauno, entuziastingo panevėžiečio įspūdžių apie kelionę į Sibirą su „Misija Sibiras“ grupe, apie istorijos studijas, totoriaus meilę gimtinei Lietuvai. Tačiau apgavikė nuojauta nepašnibždėjo, kad tai bus paskutinė kelionė jo gyvenime ir kad mums reikia skubėti susitikti. plačiau»

Paskutinis aktoriaus kelias – į tylą (nuotraukos)

Legendinio aktoriaus Donato Banionio palaikų urna į Panevėžį buvo atvežta atsisveikinti su ištikimais gerbėjais. plačiau»

Sūnaus meilės guolį drasko motina (nuotraukos) (6)

Į keistą santykių trikampį įsivėlė dvi pasvaliečių šeimos. Pas motiną gyvenantis vienišas vienkojis vyras susigundė ištekėjusia kaimyne, šioji blaškosi tarp savo namų ir kaimyno patalų, o jo motina dėl to turi net iš namų bėgti. plačiau»

Aktorius ir televizijos laidų vedėjas pokštą krečia jau šešti metai (nuotraukos)

„Milžiniškai sielai sutalpinti užtenka mažo kūnelio“, – taip „Liūdnų slibinų“ muzikinės grupės tinklalapyje apibūdinamas panevėžietis aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dominykas Vaitiekūnas. plačiau»
1 | 2