Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Panevėžietis socialdemokratas pratrūko juoktis, klausiamas, kur būtų galima įdarbinti prostitutę

Žmonės

Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius (nuotraukos) (1)

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis. plačiau»

Giltinės nenuveja šalin ir patyrę psichologai (nuotraukos) (1)

Kupiškiui lipinama šiurpi „savižudžių sostinės“ etiketė, nes pakėlusiųjų prieš save ranką čia dvigubai daugiau nei kurioje kitoje šalies vietovėje. Adomynėje dirbanti felčerė skaičiuoja, kad per pastaruosius kelerius metus vien jų kaime nusižudė 13 žmonių. Kol politikai aptarinėja tokio reiškinio priežastis, kaimo felčerė rėžia paprastą tiesą: skolintis iš giltinės dalgį verčia alkoholis. plačiau»

Paslaptingi lėktuvai išdavė dailininkės kilmę (nuotraukos)

Talentinga menininkė, Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Jolanta Rudokienė yra didelė slapukė. Pedagogė niekam nėra pasakojusi, kad yra garsios giminės ainė, bet paslaptyje laikytą šeimos istoriją išdavė jos pačios piešiniai. plačiau»

Po Dakaro ralio dar tebejaučia smėlį burnoje (nuotraukos) (2)

Pasvaliečio pomėgis Dakaro raliui ir bepiločiams orlaiviams nuvedė jį iki Pietų Amerikos, kur visas varžybas jis galėjo stebėti iš arti. Tiesa, daugiausia tik per fotoobjektyvą, tačiau automobilių variklių gausmas ausyse vis dar primena, kad visa tai buvo ne sapnas. plačiau»

Artimuosius supjudė cukrinė su nuodais

Senas vyras ramybės neteko, kai viena moteris jo cukrinėje rado sveikatai pavojingos medžiagos. Nuo tada jis ėmė ieškoti, ekstrasenso nurodymu, šviesios moters ir tamsaus vyriškio, policijai skųsti savo artimuosius. Apjuodintos vyro dukros gi pataria tėvui ieškoti kaltininkės jo mylėtų moteriškių būryje. plačiau»

Prarasta koja nesutrukdė sugauti laimės paukštę (nuotraukos) (1)

Paauglystėje per savo klaidą praradusi koją skapiškietė stiprybės sėmėsi iš aplinkinių, kol prie negalios tiesiog priprato. O pripratusi moteris galop ir vyrą surado, ir mergaitę globoti pasiėmė. Dabar jos šeima – apsupta meilės, čia skamba ir anūkų juokas. plačiau»

Kunigas svajoja, kad visi vaikai augtų šeimoje (nuotraukos) (1)

Kasmet, tik pasibaigus didžiajam švenčių šurmuliui, Panevėžio Kristaus Karaliaus katedros administratorius kunigas Eugenijus Troickis aplanko savo artimuosius – Obeliuose, Rokiškio rajone, gyvenančius globėjus. Jis nekaltina likimo, kad yra našlaitis, nes kiti netenka ir gyvų tėvų – juk dažnai būna, kad ryšys nutrūksta dėl pykčių, nuoskaudų, nenorėjimo atleisti. plačiau»

Policijos viršininko anūką pristatė jo žmona (nuotraukos) (1)

Pasvalio policijos pareigūnas Viktoras Doda neskuba girtis, kas lėmė jo norą apsivilkti pareigūno uniforma, užtat jo bendradarbė žmona didžiuojasi atitekėjusi į labai garbingą giminę. A.Smetonos laikų Lietuvoje vyro senelis Stasys Doda vadovavo Papilio policijos nuovadai ir Biržų baro pasienio policijai. Atėję sovietai jį sušaudė. plačiau»

Sudužusios šeimos šukės skausmingai duria (12)

Po skyrybų likęs su dviem mažais vaikais ir juos bemaž užauginęs vyras jaučiasi įkliuvęs į įstatymų spąstus. Valstybei už alimentus įsiskolinusi buvusi žmona esą jam atkeršijo ir patį pavertė tokiu pačiu skolininku. Dabar teismuose besibylinėjantys buvę sutuoktiniai vienas apie kitą papasakojo ir labai slogių dalykų. plačiau»

Paaugliui patriotiškumo įpūtė skrebų žiaurumas (nuotraukos) (1)

Paauglystėje netekęs brolio, namų, vėliau – ir tėvo, skapiškietis niekaip nesuprato, kodėl Sibire buvo verčiamas tapti pionieriumi – juk tiek daug neteko, nors šeima tenorėjo dirbti žemę. Vėliau oro uoste rusai jį palaikė bepročiu, kad skrenda į Irkutską parsivežti tėvo palaikų vien tik iš patriotiškumo. plačiau»

Jaunas tėvas, vėlyvas jaunikis ir vestuvės trumpom kelnėm (nuotraukos)

Vėlyva tėvystė 54 metų grafiko ir tapytojo Artūro Stančiko gyvenimą apvertė aukštyn kojom. Sulaukus kūdikio pasikeitė ne tik gyvenimo ritmas, bet ir požiūris į kūrybos procesą bei santykį su žiūrovu. plačiau»

Bitės išmokė net nusikaltėlius gaudyti (nuotraukos)

Internetas jauną panevėžietį suvedė su netoliese gyvenančia ukrainiete, kilusia iš tos vietos, kur šiemet buvo numuštas iš Olandijos skridęs Malaizijos lėktuvas. Jaunuoliai prieš dvejus metus keliavo į Donecko sritį ieškoti merginos tėvo, bet likimas jiems nelėmė pasiekti tų vietų. Pora savo vestuves nuvėlino per bites, užtat patyrė visokių nuotykių fotosesijoje Graikijoje. plačiau»

Atkakli moteris už vaikus kovoja ir benzininiu pjūklu (nuotraukos) (3)

Rokiškio rajone gyvenanti daugiavaikė savo kovingumą brandino nuo pat vaikystės, kai teko gintis nuo smurtaujančio tėvo. Tvirtas charakteris pravertė saugojant ir savo šešis vaikus: moteriai dažnai tenka įrodinėti, kad ji – ne alkoholikė ir gebanti dirbti. plačiau»

Ir netikra policija lakstūnams varo siaubą (nuotraukos)

Kraupioje avarijoje žuvusiems kaimynams atminti Rokiškio rajono gyventojas pastatė savotišką paminklą – šalia namų įkurdino kelių erelius drausminantį policijos postą. plačiau»

Išgelbėtas karininkas grįžo moteriai padėkoti (nuotraukos) (1)

Pagailėjusi sužeisto kario, paprasta kaimietė su balta vėliavėle per mūšio lauką nuropojo iki pat sovietų štabo. Tuo ji labai nustebino patį generolą, vis kartojusį, kad ėjusi tiesiai į mirtį. „Ne mirti, o gelbėti žmogaus ėjau“, – sako moteris, nuo įvykio praėjus daugiau nei pusei šimtmečio. plačiau»
1 | 2