Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narė ne juokais supyko, kai meras prilygino už dyką dirbančius rajono seniūnaičius biurokratams

Žmonės

Garsiąją vienuolę baikeriai vežė į Kryžių kalną

Panevėžyje apsilankė antra garsenybė – viena iš mėgstamiausių popiežiaus Pranciškaus teologių. Profesorės viešnagės, kaip buvo matyti iš gausių Juozo Miltinio dramos teatro svečių, labiausiai laukė dvasininkai ir tikybos mokytojai. plačiau»

Rimiškiai laimės pasagos neapvertė (nuotraukos)

Muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio Andriaus Rimiškio artimieji taip pat nestokoja gabumų, galbūt pasireikš ir sesuo ar žmona. O dabar, kai Andrius jau nebekoncertuoja, žmonės juokauja: „Jei nori, kad Rimiškis pagrotų tavo vestuvėse, vesk jo seserį.“ plačiau»

Kurdami klipą šildė dainininkę (nuotraukos) (77)

Panevėžiečio su bičiuliais sukurtą reklaminį filmuką dainai, vos nepakliuvusiai į „Euroviziją“, jau matė visa šalis. Tik nedaugelis žinojo, kad tai 19 metų vaikinuko darbas. Dar mažiau kas žino, kad šis vaikinas yra mokytojos ir politikės Birutės Valkiūnienės sūnus Laurynas. Moteris troško vaikui užtikrintesnės duonos tiksliųjų mokslų srityje, bet tas liko humanitaras kaip ir ji pati. plačiau»

Paskui žuvusį vyrą žengė ir sapne (nuotraukos)

Panevėžio rajono medienos apdirbimo ceche žuvęs darbininkas atgulė šalia sesers – sugyventinio nušautos sodyboje Žaliojoje girioje. Žmona dabar rauda apsikabinusi vyro jai paliktą šunį ir niekaip nesupranta, kaip įvyko tragedija – darbdavys verslininkas po laidotuvių našlės artyn nebeprisileidžia. plačiau»

Močiutė anūkams tapo motina (nuotraukos) (1)

Mirusio sūnaus vaikus auginanti biržietė Dievo meldžia vieno – kad tik šis leistų kuo ilgiau paauginti vaikaičius. Aplinkiniams stebintis, kam reikėję prisiimti šitą vargą, esą berniukai būtų užaugę ir vaikų globos namuose, moteris paaiškina – tuomet širdyje jai būtų dar blogiau. plačiau»

Susigrąžina Gyvenimo geismą (nuotraukos) (1)

Ežerų krašte gyvenančiai mokytojai kartais įkyri ir gražiausi gimtinės vaizdai. Tada ji pabėga ieškoti naujo įkvėpimo. Su tenykščiu bičiuliu keliaudama po Indiją ir Omaną moteris žavėjosi ne turistų nuglostytomis auksuotomis šventyklomis ir milijoniniais miestais, o čiabuvių gyvenimo, bendravimo ypatumais. plačiau»

Jaunos moters nepalaužė kliuvę skaudūs išbandymai (nuotraukos) (11)

Likimo kirsti skaudūs smūgiai – motinos mirtis, medikų diagnozė vėžys, galiausiai subyrėjusi santuoka – nepalaužė Pasvalio rajone gyvenančios Neringos Trinskienės. Jaunai moteriai atlaikyti išbandymus padėjo žinojimas, kad privalo užauginti ir į gyvenimą išleisti du mažamečius sūnus. plačiau»

Menininko akmens žiogo prezidentė niekaip neįpirko (nuotraukos) (2)

Mūsų krašte akmenų tiek daug, kad ne kiekvienas įstengia įžiūrėti ir parodyti jų grožį. Kupiškėnas tautodailininkas akmenyse rado ir aukso gyslų, ir brangakmenių tikrąja tų žodžių prasme. O netikrąja – ir velykinių kiaušinių. Per akmenis skulptorius patyrė ir ne vieną nuotykį, labiausiai įstrigęs – derybos su šalies prezidente. plačiau»

Patvirtino, kad sena meilė nerūdija (1)

Gražiai šeimose nugyvenusiems ir našliais likusiems dviem žmonėms – vyrui ir moteriai likimas suteikė antrą šansą. Jiedu susitiko po 40 išsiskyrimo metų ir gyvenimo saulėlydyje ryžosi vienas kitam išpažinti anuomet gimusius jausmus bei galiausiai sueiti į porą. plačiau»

Išgiedojęs savąją gulbės giesmę garsus aktorius užgeso (2)

Miltinukų karta vis retėja. Baltais žiedais apkaišytas į amžinybės kalnelį šiandien išlydimas žiūrovams pasiaukojamai tarnavęs legendinis aktorius Romualdas Urvinis. plačiau»

Gražuolės – gyvenimo vairininkės (nuotraukos) (4)

Panevėžyje gimęs ir augęs, ilgam išskridęs ir vėl namo pargrįžęs naujasis Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas su „Panevėžio kraštu“ kalbasi apie gyvenimo patirtį, šeiminio gyvenimo peripetijas bei pristato talentingą sutuoktinę, scenografę Margaritą. plačiau»

Menininkės darbus vertina ir V.Landsbergis, ir generolai (1)

Savamokslės Obelių dailininkės kūrinių nesupainiosi su kitų kūryba, tai – paveikslai-raižiniai, ir vargu ar tokių kur dar pamatysi. Kaltu moteris išgauna įspūdį, tarsi jos herojai yra saulės nušviesti. Galbūt todėl iš kančios gimę kūriniai spinduliuoja šviesa. plačiau»

Chorvedės praradimo skausmus užgydė muzika (nuotraukos) (2)

Diplomuota ekonomistė ir profesionali chorvedė visą gyvenimą tarsi balansavo tarp dviejų skirtingų pasaulių: racionaliojo ir meniškojo. Vadovavimas didelio fabriko finansų skyriui tenkino materialinius poreikius, o šalia plevenanti muzika buvo atgaiva širdžiai. Kai netikėtai žuvo sūnus ir gyvenimas neteko spalvų bei prasmės, finansininkę išgelbėjo skambantis garsų pasaulis. plačiau»

Jaunos moters galvoje – vien dovanų idėjos (nuotraukos)

„Ką dovanoti vyrui? Ką dovanoti žmogui, kuris viską turi?“ – klausimai, pasufleravę kūrybingai pasvalietei, kokia verslo niša dar neužimta ir laukia jos. plačiau»

Aktorių poros buto langai – į teatrą (nuotraukos) (6)

Šeimą sukūrusių aktorių porai užvėrus namų duris teatras baigiasi. Buityje vienas prieš kitą nepavaidinsi: tenka vaikelį supti, valgį gaminti, šiukšles išnešti. Sunkiausia būna vaidinti viename spektaklyje – tada širdis virpa ne tik už save, bet ir už partnerį. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.