Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškio visuomeninio rinkimo komiteto narys viešai iškeikė Vyriausybės atstovę

Žmonės

Proto mūšių aistruolė lepina smaližius (nuotraukos)

Per televiziją ne kartą regėtą merginą biržiečiai ir miesto svečiai gali pamatyti jaukioje kavinukėje besisukančią už prekystalio. Į savo verslą nėrusi geografijos specialistė neslepia, kad kardinaliam gyvenimo pokyčiui ją paskatino ir rajone žinomas, į politikos vandenis vis bandantis nerti jos tėvas. plačiau»

Besigrumdama už gyvenimą virto optimiste (nuotraukos) (7)

Jaunutė moteris su vyru laukėsi pirmagimės, kai išgirdo siaubingą diagnozę. Po to buvo dar daug skausmo iškentėta: atlaikyta sutuoktinio išdavystė, atsibusta po nepaprastai sudėtingos operacijos, pratinamasi gyventi be skrandžio, nuolat prisimenant iš gyvenimo jau pasitraukusią seserį... Tačiau didžiuosius sunkumus įveikti padėjo humoras ir ryžtas gyventi dėl mažos dukters. plačiau»

Motinos sveikatą saugo šešios slaugytojos (nuotraukos)

Septynis vaikus užauginusi kupiškėnė Julė Slizapienė džiaugiasi, kad gyvenimas jai ėjo lyg sviestu pateptas, o senatvė nesunki, nes visos dukros – medikės. plačiau»

Tarp trėmėjų į Sibirą buvo ir bendraklasis (nuotraukos)

Vaikystėje bėgdamas pasižiūrėti, kodėl Stoties gatvėje tiek daug vežimuose sėdinčių ir giedančių žmonių, panevėžietis, būsimasis kino operatorius, dar nesuprato, koks likimas jų laukia. Garsius ir niekam negirdėtus žmones, įvykius įamžinantis menininkas ne vienos iš tų šeimų gyvenimą atkūrė vaizdo pasakojimais. plačiau»

Tėvu tapo tas, kuris už pavogtus pinigus neišvarė (nuotraukos) (1)

Giminaitės paprašyti, rokiškiečiai leido vasarai pas juos atvežti vaiką iš globos namų. Iš kelių namų jau išguitas berniukas taip pritapo, kad čia ir pasiliko. Dabar jis – ramstis senatvėje. Net tikri vaikai dažnai taip neslaugo tėvų, kaip savo globėją apšokinėjo ir besiveriančias žaizdas perrišinėjo jaunas vyras. plačiau»

Medeikių „Bobos“ ant kelnaičių vagių nepyksta

Biržų rajono Medeikių kaime susikūrusią humoro grupę „Bobos“ vietiniai gyventojai vertina dvejopai: pripažinimą demonstruoja glėbiais gėlių, o neapykantą – vogdami „šposininkių“ apatinius ir sceninius apdarus. plačiau»

Tėvo baisumas: vienos dvynės išsižadėjo (nuotraukos) (1)

Panevėžyje gyvybės langelyje paliktas kūdikis garbaus amžiaus medikei Aldonai Ambraziūnienei priminė sukrečiantį įvykį, nutikusį prieš daugelį metų Biržų rajone. Tada dvynukes pagimdžiusios moters vyras sutiko į namus vežtis tik vieną vaiką, o antrą liepė dėti kur nori. Kietakaktis žmogus ir vėliau savo klaidos neištaisė. plačiau»

Gryčiukėje užaugę vaikai tėvams pastatė namą (nuotraukos)

Auginant devynis vaikus motinai nebuvo laiko nei sirgti, nei liūdėti. Keisčiausia jai buvo, kai pamatė, kad verdant pietus nebereikia didžiulių puodų. Gausi šeima lėmė ir puikias tėvo laidotuves – sugužėjo daugybė žmonių, visi gėrėjosi, kad velionį laidoja kaip kokį prezidentą. plačiau»

Anglas dėl sūnaus kaunasi ir su „mafijos vade“ (8)

Surasti bendrą kalbą ekssugyventiniams – panevėžietei ir anglui nepadėjo net mūsų šalies Aukščiausiasis teismas. Pora nepasidalija bendro vaiko, o į šią kovą įsitraukė ir moters motina. Jos užsienietis bijo labiausiai, vadina visokiais vardais, net padla. plačiau»

Dingstant akių šviesai užsimiršta net skausmas

Literatūrinių talentų turėjusi fizikos ir matematikos mokytoja visą savo kūrybą sunaikino arba išdalino žmonėms. Dabar senatvę ji leidžia senelių namuose, pamažu anka ir nebejaučia jokios nuoskaudos ja atsikračiusiems artimiesiems. plačiau»

Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius (nuotraukos) (1)

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis. plačiau»

Giltinės nenuveja šalin ir patyrę psichologai (nuotraukos) (2)

Kupiškiui lipinama šiurpi „savižudžių sostinės“ etiketė, nes pakėlusiųjų prieš save ranką čia dvigubai daugiau nei kurioje kitoje šalies vietovėje. Adomynėje dirbanti felčerė skaičiuoja, kad per pastaruosius kelerius metus vien jų kaime nusižudė 13 žmonių. Kol politikai aptarinėja tokio reiškinio priežastis, kaimo felčerė rėžia paprastą tiesą: skolintis iš giltinės dalgį verčia alkoholis. plačiau»

Paslaptingi lėktuvai išdavė dailininkės kilmę (nuotraukos)

Talentinga menininkė, Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Jolanta Rudokienė yra didelė slapukė. Pedagogė niekam nėra pasakojusi, kad yra garsios giminės ainė, bet paslaptyje laikytą šeimos istoriją išdavė jos pačios piešiniai. plačiau»

Po Dakaro ralio dar tebejaučia smėlį burnoje (nuotraukos) (2)

Pasvaliečio pomėgis Dakaro raliui ir bepiločiams orlaiviams nuvedė jį iki Pietų Amerikos, kur visas varžybas jis galėjo stebėti iš arti. Tiesa, daugiausia tik per fotoobjektyvą, tačiau automobilių variklių gausmas ausyse vis dar primena, kad visa tai buvo ne sapnas. plačiau»

Artimuosius supjudė cukrinė su nuodais

Senas vyras ramybės neteko, kai viena moteris jo cukrinėje rado sveikatai pavojingos medžiagos. Nuo tada jis ėmė ieškoti, ekstrasenso nurodymu, šviesios moters ir tamsaus vyriškio, policijai skųsti savo artimuosius. Apjuodintos vyro dukros gi pataria tėvui ieškoti kaltininkės jo mylėtų moteriškių būryje. plačiau»
1 | 2