Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Pasak Rokiškio vicemero „tvarkiečio“, žmonės, kurie tebelaiko prezidentą A.Brazauską komunistu, neišmano istorijos

Žmonės

Seniūnės skausmas – pagedėlių gimdomi vaikai (nuotraukos) (1)

Rokiškio kaimiškosios seniūnijos vadovė garsiai kalba apie bėdą, kurią daugelis šalies seniūnų linkę nutylėti: ką daryti, kad asocialios moterys negimdytų vaikų. Visi kiti rūpesčiai seniūnei atrodo lengviau įveikiami nei darbas su neatsakingai vieną po kito kūdikius į pasaulį leidžiančiomis personomis. plačiau»

Darbas televizijoje – ne per pažįstamus

„Labas rytas, Lietuva!“ – daugeliui dar besivartant lovoje ar geriant rytinę kavą iš kitapus televizoriaus ekrano taria panevėžietis Arnas Mazėtis. Trečius metus Lietuvos radijuje ir televizijoje dirbantis 23 metų jaunas vyras patikina, kad įsidarbinti televizijoje jam niekas nepadėjo. plačiau»

Svetur musulmonų tikėjimą priėmusi moteris į gimtinę grįžo išsiskyrusi (nuotraukos)

Devyniolika metų Vokietijoje gyvenusi, du kartus už musulmonų vyrų ištekėjusi, jų tikėjimą priėmusi ir 3 vaikus pagimdžiusi moteris viena su savo atžalomis grįžo gyventi į varganą būstą be jokių patogumų atokiame gimtinės kaime. Vietiniai vyrai spirgina akis į gyvanašlę, bet ji bet kokio jaunikio nenori. plačiau»

Kaimiškis kurčnebyliui – lyg antri namai (nuotraukos) (1)

Vaikystėje likęs visiškas našlaitis, po to netekęs ir jį auginusios močiutės, negirdintis ir nekalbantis panevėžietis trokšta būti reikalingas – ne tik draugei, seseriai ir tetai, bet ir labiausiai likimo nuskriaustiems – beglobiams gyvūnams. plačiau»

Tėvui ir sūnui susitikti neleido V.Putinas (nuotraukos)

Šimonių girios vienkiemyje gyvenantis Kęstutis Kviklys vasarą tikėjosi sulaukti labai brangaus svečio, Tolimuosiuose Rytuose, prie Kinijos sienos, gyvenančio sūnaus Vlado. Tačiau dėl Rusijos prezidento sankcijų savo šalies kariams tėvo glėbys ir vėl liko tuščias. plačiau»

Panevėžietė teisėja iš Ukmergės grįžo su gyvsidabrio doze (2)

Buvusi pirmosios atkurtos nepriklausomybės laikų Panevėžio merės padėjėja savo svajonės link žengė neskubėdama, santūriai, bet užtikrintai. Vis dėlto teisėjos kelyje buvo spąstai, kurių ji, kaip ir kiti jos kolegos, negalėjo nei nujausti, nei išvengti. plačiau»

Vietnamietę į Panevėžį atvedė virtuali meilė (nuotraukos) (3)

Internete gimęs jaunuolių ryšys buvo toks stiprus, kad merginą iš mums egzotiškos šalies atviliojo į Lietuvą galbūt ir visam laikui. Dabar, kai šeimos pamatai Panevėžyje jau pakloti, jaunai moteriai labai svarbu gauti mėgstamą darbą vaikų darželyje. plačiau»

Karas su marčia nuvedė skaudžiai toli (nuotraukos)

Prieš metus savo namuose užpulta ir plėšikų žiauriai sumušta pensininkė įsikalė į galvą, kad tai buvusi marti troško ją nugalabyti. Pareigūnų tyrimas, teismo sprendimas ir už grotų įkišti nusikaltėliai pensininkės neįtikino, kad buvo ne taip. Dabar ji trūks plyš iš marčios ir anūkų nori atimti anksčiau jiems dovanotus daiktus. plačiau»

Našlys ūkininkas naują žmoną rado per skelbimą laikraštyje (1)

Prieš ketverius metus per pažinčių skelbimą laikraštyje pamotės savo penkiems vaikams ieškojęs Panevėžio rajono ūkininkas Valdas Šeštokas skeptikams įrodė, kad buvo teisus. Tuomet atsiliepusi ir žmona tapusi Oksana pagimdė jam dar du vaikus ir dabar sako esanti laiminga, rūpindamasi gausia šeima. plačiau»

Uždraustas gėles prezidentei vis tiek įteikė (nuotraukos)

Jei nori dorais užauginti pulką vaikų, turi būti tvirto charakterio. Tai įrodė septynias atžalas užauginusi subatėnė. plačiau»

Jaunystės grožio neatkuria net plastikos chirurgai (nuotraukos) (2)

„Nors pasiusk, noriu veidrodžius sudaužyt, negaliu į save žiūrėti“, – taip skundžiasi 74 metų panevėžietė Valentina Berneckienė. Moteris geidžia būti graži kaip prieš daugelį metų, kloja už tai net didelius paskolos pinigus, šokdina medikus, bet rezultato kaip nėra, taip nėra. Dantų protezą dar galima iš kelinto karto patobulinti, o jaunystės grąžinti – niekaip. plačiau»

Guvi šimtametė – reikli šiuolaikinių madų kritikė (nuotraukos)

Senatvė – ne liga, o poilsis. Tai gražia kupiškėniška šnekta kartoja ilgą amželį nugyvenusi Stefanija Čiurlienė. plačiau»

Vyras pagal skelbimą pranoko visus lūkesčius (nuotraukos) (1)

Ingrida ir Dainoras Venskavičiai gyvena netoli Kupiškio esančiame vienkiemyje, augina 5 vaikus ir skaičiuoja tryliktus savo laimingos santuokos metus. Jiedu vienas kitą rado pagal skelbimą laikraštyje. Kaime tai vienas, tai kitas tarsteli: „Labai graži šeima, bet likimas jiems laimės pagailėjo.“ Sutuoktiniai į tai pečiais gūžčioja, nes kur vienam atrodo praradimas, kitam – atradimas. plačiau»

Garsioji Obelių krašto šeimininkė moka ir iš silkės žarnų valgį padaryti (nuotraukos)

Kai Obelių krašte garsią šeimininkę kas paklausia jos ruošiamų gardžių valgių receptų, ji atsako nežinanti. Žmonės mano, jog virėja specialiai juos slepia, kad kiti nesužinotų ir neišmoktų, o ši tik juokiasi – išties nieko nematuoja nei gramais, nei mililitrais, viską daro iš akies arba... durdama pirštu. plačiau»

Sutuoktiniams likimo skirtame sąraše – ir medikų klaidos (nuotraukos) (1)

Neįgaliojo vežimėlyje sėdinti kupiškėnė save rodo pavyzdžiu motinoms, iš „mandrumo“ atsisakančioms skiepyti savo vaikus. Jos vyras dabar guodžia tuos, kurie bandė pakelti ranką prieš save, nes ir pats kadaise po gydytojų „avarijos“ bandė kurti baisų išėjimo planą, kol jį išgelbėjo labai paprastas, bet ne visų pastebimas stebuklas. plačiau»
1 | 2