Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio moterų pataisos namuose bausmę atliekanti moteris pripažįsta, kad gyvenime už viską tenka mokėti

Pinigai

Kas yra faktoringas, kaip jis veikia ir kodėl verta jį rinktis?

Dauguma apie faktoringą žino tiek, kad tai yra vienas iš galimų išorinių verslo finansavimo būdų. Visgi egzistuoja trys pagrindiniai klausimai apie faktoringą, į kuriuos atsakymą verta žinoti kiekvienam. plačiau»

Siūlė nebemaitinti siurbėlių naujadarų

Panevėžio politikai nesutarė dėl rekordinio biudžeto lėšų padalijimo. Opozicija siūlė nieko neveikiančią, tik pinigus ryjančią keleivinio transporto įstaigą uždaryti, o dar neveikiančiam ir netgi nepastatytam menų centrui skiriamą sumą sumažinti iki išeitinių kompensacijų įstaigos darbuotojams dydžio. plačiau»

Priminė, kad palaikai kapinių vandenyse guli

Panevėžio politikams ginčijantis dėl rekordinio biudžeto pinigų, opozicija siūlė vyti lauk trumpalaikio asfalto meistrus, mat nutirpus sniegui vasarą naujai išasfaltuotose gatvėse pasimatė brokas, tad daugelį kelių gali tekti tvarkyti iš naujo. plačiau»

Dalinant pinigus prisiminė Karlsoną ir Mažylį

Rokiškio rajono biudžete sudėlioti skaičiai rodo tai, kas politikams atrodo užvis svarbiausia. Nuo atlyginimų iki renginių ir pramogų, lėšų reprezentacijoms. O kiek įkainota gyventojų gyvybė ir sveikata, jei lėšų ligoninės generatoriui niekaip nerandama? plačiau»

Kaimo ugniagesiai mūvės suplyšusias pirštines

Tvirtinant Kupiškio rajono biudžetą politikos senbuvis priminė, kaip iš tiesų jis yra formuojamas: Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja tik dėlioja skaičiukus, o visa kita yra nulemta kitų asmenų. plačiau»

Turtingųjų viršūnėse – ir savi politikai, jų žmonos (nuotraukos) (4)

Panevėžio krašte yra dešimtys iš verslo ir ūkininkavimo didelius turtus susikrovusių viešųjų asmenų, ne vienas iš jų yra turtingesnis ir už šalies prezidentę, kurios pajamos – tik nemažas atlyginimas. plačiau»

Nebeaišku, kų mygtukai rodo (7)

Opozicijai pabodo, kad Pasvalio rajono valdantieji neatsižvelgia į jų siūlymus, todėl nesiginčijo dėl biudžeto, bet jam ir nepritarė. Kitais metais gal net gudraus – siūlys atvirkštinį variantą. O kodėl nebalsavo vienas konservatorius – paslaptis. Gal jam taip į galvą šovė? plačiau»

Gautus pinigus kaip nors suvirškins (6)

Po ligos į darbą grįžęs Kupiškio rajono vadovas, jo oponentų akimis, nepasikeitė. Tačiau vienas iš priešininkų vis dėlto surado raktą ne tik į mero, bet ir visų kitų politikų širdis. plačiau»

Rekordiniame biudžete kapinių drenažui pinigų neliko

Karštai ginčijantis dėl biudžeto pinigų, socialdemokratų atstovo siūlymas suremontuoti kapinių drenažą, kad atgulusieji amžinojo poilsio negulėtų vandenyje, kai kuriems politikams sukėlė juoką. plačiau»

Deficitinį biudžetą lemia paskolos

Pastarajame Panevėžio miesto tarybos posėdyje administracijos direktorius Rimantas Pauža pristatė šiųmetį savivaldybės biudžetą. plačiau»

Sporto entuziastą papiktino pinigų dalybos

Riebiausias kąsnis paskirsčius sporto pinigus atiteko krepšininkams – jie gavo beveik du trečdalius visų lėšų. Skųstis negali ir futbolininkai, bet kai kurių kitų sporto šakų atstovai liko prie suskilusios geldos. plačiau»

Švelniai tariant, apgauna

Tūkstantis eurų čia, du tūkstantėliai ten – dėliojamas Biržų rajono biudžetas neprieinamas opozicijai. O ir siūlymai susimažinti tarybos nariams atlyginimus – tarsi akmeniu į sieną. plačiau»

Liūto dalis – valdininkų atlyginimams

Svarstant Panevėžio miesto savivaldybės biudžetą vienas politikas įžvelgė lytinę diskriminaciją, kad baseine pirmiausia bus atnaujinami vaikinų persirengimo kambariai, o mergaitėms teks palaukti. plačiau»

Deficitinį biudžetą lemia paskolos

Ketvirtadienį Panevėžio miesto tarybos posėdyje administracijos direktorius Tomas Jukna pristatė šiųmetį savivaldybės biudžetą. plačiau»

Praskolintoje savivaldybėje – lyg ir gražus politikų gestas (1)

Kupiškio tarybos nariai savanoriškai susimažino rašikliams, degalams ir kitoms jų veikloms skiriamas lėšas, tačiau vis tiek nepasikuklino – gaus daugiau už aplinkinių rajonų kolegas. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.