Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio moterų pataisos namuose bausmę atliekanti moteris pripažįsta, kad gyvenime už viską tenka mokėti

Aukštaitijos diena

Susidorojimas dėl cenzūros ir amžiaus?

Praėjusią savaitę Panevėžyje tradiciškai turėjo būti įteikti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“, bet renginys dėl karantino atšauktas. Tarp apdovanojamųjų turėjusi stovėti žurnalistė, rašytoja Liuda Jonušienė dabar karčiai juokauja: „Medalio dar negavau, bet vienintelė gavau „premiją“ – dvi išeitines pašalpas.“ plačiau»

Seną keleivę sunervino seno vairuotojo čiaudulys

Kas dabar dedasi visuomeniniame transporte? Vis dar gausiai važinėjame? Mieste – beveik taip, o štai didmiesčiai gyventojams jau nepasiekiami. Ketinama ir smarkiai riboti judėjimą Panevėžio rajone bei retinami miesto autobusų maršrutai. plačiau»

Netiki politiko geradarystėmis

Buvusio Subačiaus seniūno Vidmanto Paliulio pagyrūniškos kalbos apie sniego valymą nuo seniūnijos kelių savuoju lygintuvu jo kraštiečiui kelia juoką – esą ne taip viskas buvę. plačiau»

Viešai sukritikavęs movė į krūmus

Dėl buvusios Biržų vicemerės Irutės Varzienės įsidarbinimo muziejuje gide aistros vis dar nerimsta. Klausimą apsvarstė ir Antikorupcijos komisija. Šioji pažeidimų nesurado, bet posėdyje dalyvavęs valdančiųjų atstovas Arūnas Remeika pažėrė kritikos, kad vadovautasi gandais ir prielaidomis. Tik štai nesugebėjo niekaip pateikti nė vieno gando pavyzdžio. plačiau»

Opozicija kviečia telktis, valdžia neskuba

Pirmadienį Panevėžio savivaldybės tarybos opozicija kreipėsi į merą Rytį Račkauską, prašydama sukviesti neeilinį nuotolinį tarybos posėdį. plačiau»

Privataus namo kieme – labai pavojinga mina

Daugelį metų Panevėžyje, A.Smetonos gatvėje, gyvenantys panevėžiečiai net nenujautė, koks pavojus slypi po žeme. Nuo Antrojo pasaulinio karo laikų čia gulėjo nesprogusi mina. plačiau»

Gėlės baismečiu reikš pasitikėjimą

Dėl šalyje paskelbto karantino gėlėmis nebegalinti prekiauti pasvalietė verslininkė nepaliko savo klientų be grožio triumfą skelbiančių žiedų. Moteris, pasitikėdama žmonėmis, išrikiuoja už parduotuvės durų turimas puokštes, o pirkėjai pinigus jai pastumia pro apačią už stiklinių durų arba sumoka pervedimu. plačiau»

Karantino neišsigando tik viena jaunavedžių pora

Daugelio jaunų žmonių siekis linksmai atšvęsti vieną iš didžiausių savo gyvenimo švenčių dūžta į šipulius – pandemijos sąlygomis negalima nei puota, nei didžiulė palyda, nei pulkas svečių. Tačiau ne visi nusprendžia viską atidėti ateičiai, yra ir ryžtingų. plačiau»

Seniena tapusi krepšinio čempionato byla toliau bliūkšta (1)

Garsiojoje šalies Krepšinio federacijos byloje, kurios epicentras yra Panevėžyje, – dar vienas išteisinamasis nuosprendis. Gal per dešimt metų ši pernelyg ilgai tampyta byla vis dėlto pasieks finišą? plačiau»

Ir sušvelninus reikalavimus, ne visi turi kur grįžti

Situacija keičiasi kas dieną. Tai grįžusiųjų iš užsienio karantinavimas būtinas, tai vėl ne. Bet greičiausiai vis dėlto atsiras žmonių, kurie neturės savo būsto ir prašys savivaldybių pagalbos. Jau dabar kai kuriuose rajonuose gyvena karantinuotieji, nors įstatymų vadžias atleidus gal ir išsilakstys. plačiau»

Visi pilni nerimo, o vietos valdžios nesigirdi – vien apatija (nuotraukos)

Klastingo koronaviruso pandemija žmones uždarė namuose. Už langų pavasarėja ir taip norisi sugrįžti į įprastą gyvenimą, tačiau kada šis stebuklas įvyks, niekas dar negali pasakyti. O juk gali būti ir blogiau. Zina PAŠKEVIČIENĖ klausė gyventojų, ar jie laikosi karantino, kaip saugosi eidami į parduotuves. Ar patenkinti, kaip valdžia tvarkosi su plūstančiais iš užsienio šalių tautiečiais, ar pritaria priimtiems sprendimams? Pagaliau – ko pasigenda iš Panevėžio valdžios? plačiau»

Bijo žiurkių, pelių ir nuodingų dujų

Stetiškių mikrorajone gyvenančių panevėžiečių reikalavimo jų pašonėje nestatyti dar vieno taršos ir triukšmo šaltinio – atliekų surinkimo aikštelės miesto valdžia neišgirdo. Aikštelei miesto žemės nerandama, tad sklypai bus išperkami iš privačių savininkų. plačiau»

Naujas daugiabučių renovacijos etapas: Panevėžyje bus atnaujinta dar 10 daugiabučių

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) baigė vertinti dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį skelbto paskutinio aplinkos ministro kvietimo daugiabučiams modernizuoti paraiškas iš Lietuvos gyventojų. Kvietimo metu buvo gauta 480 paraiškų, iš kurių tinkamomis įgyvendinti buvo pripažintos 457. BETA teigimu, jų įgyvendinimo investicijų suma sieks kiek daugiau nei 200 mln. eurų. plačiau»

Įsukęs verslą, taip ir nebepagyveno (3)

Prieš keletą metų palikęs politiką žinomas verslininkas Jonas Katinas tikino norintis pagaliau pagyventi ir sau. Deja, jam tos laimės jau buvo atseikėta labai nedaug. Išsirengęs į tolimą kelionę jis gal net nenujautė, kad negailestingoji pandemijos ranka jo pagailės tik tiek, kad leis gyvam pasiekti namus ir ten numirti. plačiau»

Nušalintasis meras jau gali dirbti, bet jo nesulaukė (7)

Panevėžio apygardos teismas nusprendė, kad kilus pandemijai geriausia leisti nušalintajam merui Ryčiui Račkauskui grįžti į savo postą. Tačiau teisiamo politiko savivaldybėje vakar iki pietų dar tarsi nematė, nors pančiai jam nuimti jau nuo savaitės pradžios. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.