Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

J.Miltinio dramos teatro meno vadovas bandė švelninti skandalą, kilusį dėl neva K.Masiulytės-Paliulienės ištartų žodžių
Vaiko nuotrauka – būdas pinigams traukti
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Kurgi ta kiaulės uodega? (1)

"Kur susitinkam?" – klausiu draugės. "Prie kiaulės uodegų", – telefone girdžiu atsakymą. "Kuuur?" – manau, kad nenugirdau. "Nu Laisvės aikštėj, prie eglutės. Tos, kur apraizgyta kiaulės uodegom", – aiškina ji. plačiau»

Nemokamas autobusas veža tik į ligonių tundrą

Po kraujagyslių „remonto“ ligoninėje draugeliui Petrui sustiprėti buvo pasiūlyta dviejų savaičių reabilitacija kokioje nors sanatorijoje. plačiau»

Per Naujuosius skubiai į namus kvietė kunigą

Šiemet mūsų Naujųjų stalas buvo gausus. Valgiais, gimine, naujienom ir nuotykiais. Dėdė Mykolas pristatė naują širdies damą. Senmergė pusseserė Roksana atsivedė kavalierių. Trečiąkart ištekėti trokštanti teta Milė irgi pasirodė ne viena. plačiau»

Nuo trimečio pasakojimo apie darželį močiutei pakirto kojas

Atimtus vaikus specialistai apklausia? Atimtas trimetis viską papasakoja? Štai jums situacija apie mažylių „papasakojimus“ ir patikinimus, kad tikrai taip buvo. plačiau»

Silkės – prietarai, o kiaulės – ne?

„Man silkę, kur riebesnė.“ „Man dvi, be galvos.“ „O man septynias!“ – visus nustebina apvalainas plikis. Pardavėja perklausia: ar tikrai? Moterys eilėje kilnoja antakius. Plikis garantuoja, kad lygiai tiek, kiek sakęs. plačiau»

Prieš jauną medikę teko gulėti plikais kiaušais

Ne iš vieno pažįstamo pasakojimų senokai žinau, kad žmogus jaučiasi sveikas tol, kol nepradeda varstyti gydytojų kabinetų durų. Pradėjus lankytis pas baltachalačius bene kiekvienas sužino sergantis ne viena, o keliomis ir dar iki tol negirdėtomis ligomis. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.