Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono gyventojas juokavo, kad jų kaime kur bepasisuksi, kone visi giminės
Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Besiblaškančios karvės veržėsi atgal į degančią fermą

Sekmadienį baigiantis 10 valandai Pasvalio rajone netoli Joniškėlio iš vieno ūkininko fermos ėmė virsti dūmai. plačiau»

Savo laimei, pavėlavo į smegduobės atsivėrimą (1)

Pasvaliečiai didžiuojasi savo garsenybėmis – smegduobėmis, tačiau kiekvienos naujos atsivėrimas yra kartu ir labai pavojingas. Šįkart žemės savininkui pasisekė – nuvykęs prie žiemkenčių lauko jis tik išgirdo murmantį, kunkuliuojantį vandenį. plačiau»

Viena švarino valdžios pamirštą parką (7)

Aktyvi panevėžietė akciją „Darom“ pervadino akcija „Laura daro“ ir viena iškeliavo į netoli namų esantį parką rinkti šiukšlių. Per dieną ji nuveikė tiek, kiek dažnai nuveikia visas būrys žmonių. plačiau»

Tarp mero ir kaimynės – jokio atstumo (6)

Naujai atidarytoje karščiavimo klinikoje šalia medikų nusifotografavo ir Kupiškio rajono vadovai, bet tai iškart sukėlė neigiamą reakciją. Gyventojus pirmiausia papiktino karantino reikalavimų nevykdymas, o ir jų savireklama per pandemiją neatrodo padoriai. plačiau»

Trijose medicinos įstaigose – po vieną užsikrėtimą

Koronaviruso bomba sprogo ir Rokiškyje. Kol kas tikimasi, kad ji aplink gausiai užkrato nepasės. plačiau»

Ekologinė bomba apleistose fermose (nuotraukos)

Buvusias kolūkio fermas šalia Ramygalos nusipirkę vietiniai „verslininkai“ jas pavertė nelegaliu sąvartynu ir pasikeisdami nuodija žmones degindami varinių laidų plastiką, o vietoj kuro naudoja senas mašinų padangas, sėdynes ir buferius. Apie šį „verslą“ seniai žino ir rajono valdžia, ir policija, ir aplinkosauga, tačiau visi – bejėgiai. plačiau»

Rusiška ruletė vėlgi iššovė globos įstaigoje (1)

Koronavirusas – itin klastingas. Tuo įsitikino A.Bandzos socialinių paslaugų namų vadovas sužinojęs, kad serga viena darbuotojų, nejautusi visiškai jokių ligos simptomų. Su vaikų šeimyna dirbanti panevėžietė izoliavosi, trys jos kolegos – karantine. O krinčinietis iš Europos grįžo jau sirgdamas. Tai antras atvejis Pasvalio rajone. plačiau»

Nelegaliame sąvartyne – elnės galva (nuotraukos)

Netoli Panevėžio esančiame nelegaliame sąvartyne sukti žmonės per netrumpą laiką suvertė kalnus šiukšlių. Aiškiai ir dabar piktavaliai čia verčia atliekas, nes ką tik rastos išdorotos elnės liekanos buvo dar nesenos. plačiau»

Garsioji pasiutėlė su peiliu pasitiko medikus (1)

Nuo paauglystės girtaujanti ir ne kartą teista 29 metų panevėžietė vėl atsidūrė belangėje. Šįsyk jos taikiniu tapo greitosios pagalbos medikai. plačiau»

Paaiškėjo „Metų renovacijos projekto“ rinkimų laimėtojai – dalyvavo trys Panevėžio atstovai

Kovo mėnesį vyko Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuoti „Metų renovacijos projekto 2020“ rinkimai, kurių metu visuomenė turėjo galimybę susipažinti su 2018–2019 m. renovuotų daugiabučių istorijomis bei atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį projektą. Jame dalyvavo ir trys Panevėžio rajone įgyvendinti projektai. plačiau»

Naujas daugiabučių renovacijos etapas: Panevėžyje bus atnaujinta dar 10 daugiabučių

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) baigė vertinti dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį skelbto paskutinio aplinkos ministro kvietimo daugiabučiams modernizuoti paraiškas iš Lietuvos gyventojų. Kvietimo metu buvo gauta 480 paraiškų, iš kurių tinkamomis įgyvendinti buvo pripažintos 457. BETA teigimu, jų įgyvendinimo investicijų suma sieks kiek daugiau nei 200 mln. eurų. plačiau»

Net ir ekstremalioje situacijoje privaloma laikytis Darbo kodekso

Lietuvoje paskelbta ekstremali situacija ir karantinas itin didelę įtaką daro darbo sąlygoms. Įmonės ir organizacijos baiminasi ekonominių pasekmių ir ragina darbuotojus eiti atostogų ar atleidžia iš darbo. Tačiau net ir itin sudėtingoje padėtyje svarbu nepamiršti teisinio darbo santykių reguliavimo. plačiau»

Du patogumai, kurių nori kiekvienos sodybos gyventojas (nuotraukos) (1)

Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad kai kuriuos įprastus patogumus galima paaukoti vardan ramybės ir galimybės būti gamtoje, atokiau nuo miesto šurmulio. Labai dažnai tiek sodų bendrijose esančių poilsio namelių, tiek atokių vienkiemių sodybų gyventojai ne savo noru atsisako pagrindinių patogumų: nuolatinio vandens tiekimo ir vonios bei tualeto viduje. plačiau»

Panevėžio miesto ir rajono daugiabučiai Metų renovacijos projekto rinkimuose (1)

Panevėžio rajono veidas keičiasi neatpažįstamai – kiekvienais metais savivaldybėje atnaujinamas vis gausesnis kiekis daugiabučių, kurie ne tik transformuoja estetinę gyvenviečių būseną ir leidžia butų savininkams pajusti didesnį komfortą namuose, bet ir sutaupo didelius kiekius šilumos energijos bei leidžia sumažinti sąskaitas šaltojo sezono metu. plačiau»

Prasideda Metų renovacijos projekto rinkimai 2020

Lietuvoje vėl vyks jau tradiciniais tapę Metų renovacijos projekto rinkimai. Tai galimybė visiems Lietuvos gyventojams įvertinti šalyje renovuotus daugiabučius namus bei nuspręsti, kuris iš jų nusipelnė metų renovacijos projekto vardo. Tarp projektų neradus savo daugiabučio-favorito, galima teikti ir savo siūlymus, atsižvelgiant į vienintelį, tačiau svarbų reikalavimą – namo renovacija turi būti baigta ne anksčiau nei 2018 m. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.