Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono ūkininkas paaiškino, kodėl taip sunku jam apsaugoti avis nuo vilkų
„Naudingųjų“ vedlei daktariūkštis išrašė į ausį ir į akį
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Korona pasisvečiavo ir vaikų darželyje

Koronaviruso židiniai Aukštaitijos sostinėje dygsta kaip grybai po lietaus: pavojingas užkratas įsiveržė į vaikų darželį, plinta linų perdirbimo ir krakmolo gamyklose, bet epidemiologai ramina, kad viskas turėtų rimti – esą ištirta jau kone pusė Panevėžio. plačiau»

Klebonas po nuosprendžio padėkojo teisėjai

Anykščių teismas nuteisė Troškūnų parapijos kleboną ir ūkininką Saulių Filipavičių už aplaidų asmeninio ūkio ir parapijos buhalterijos tvarkymą. Dėl dvasininko suteiktų paskolų vietiniams ir nevietiniams žmonėms už per pusę milijono eurų teismas bėdos nematė. plačiau»

Avių ūkio savininkus vėl stebino vilkų gudrumas

Latvijos pasienyje avis auginantys ūkininkai jau trečiąkart sulaukė vilkų antpuolio. Išbaidę gyvulius ir privertę juos pačius išbėgti iš elektra krečiančio aptvaro, plėšrūnai juos paskui kelis ir sudorojo. Vienos avies net kailio su kanopomis neliko. plačiau»

Į šunelį nusitaikė lakstant vaikams (nuotraukos) (3)

Panevėžio rajone vos per plauką išvengta didelės tragedijos. Oriniu šautuvu apsiginklavęs girtas vyras, kaip įtariama, iš pasalų nušovė po savo kiemą bėgiojantį kaimynų šunį. Piktas šaulys greičiausiai šovė iš savo valdų per kelią, o tuo metu juo dviračiais važinėjosi vaikai. plačiau»

Po kuriuo akmeniu Porijų seklyčios raktas? (nuotraukos) (9)

Daujėnų seniūnijos Porijų seklyčia Pasvalio rajone išgarsės dėl joje sulaistytų ir išriebaluotų nebaigtų gaminti baldų. Kaip dabar atsekti, kas taip negražiai padarė? Pirma vyko laidotuvės, paskui rajono opozicinės partijos narių susitikimas. Pastarieji jaučiasi įsižeidę, nebūtais dalykais apkaltinti, nes esą seklyčioje alaus negėrė, lašinių nepjaustė. plačiau»

Naujas baisaus viruso židinys – reabilitacijos centre

Šiomis dienomis itin neramu tiems, kurie lanko procedūras Panevėžio reabilitacijos centre. Koronavirusas patvirtintas masažuotojai ir vienam jos pacientui, serganti moteris turėjo kontaktą su daugiau nei 30 ligonių. Rokiškiui irgi nerimas – užkratą iš užsienio parsivežė ir rokiškėnas vilkiko vairuotojas. plačiau»

Padėka medikams ties morgu – ką tai reiškia? (5)

Panevėžyje, kaip ir kituose miestuose, yra iškabintas raudonomis raidėmis išvedžiotas padėkos medikams – pandemijos herojams plakatas. plačiau»

Panevėžyje kyla naujas „statinys“

Nuo Šiaulių pusės į Panevėžį atvažiuojantys miesto svečiai jau ne pirmas mėnuo Klaipėdos gatvėje, šalia daržovių ir vaisių turgelio, gali gėrėtis ir tokiu „monumentu“. plačiau»

Per karantiną duoną pardavinėjo ir po vieną centą

Kai visas pasaulis apmirė nuo pandemijos siaubo, rokiškėnai duonos kepėjai irgi išsigando, bet įtemptai dirbo – pirkėjai maišais pirko ne duoną, o grikių kruopas. Užtat dabar prekių apyvarta sumažėjo ir neauga tiek, kiek verslininkai buvo numatę. plačiau»

Virusas uždarė nedidelį šeimos verslą

Per savaitgalį išaiškėjo, kad koronavirusu užsikrėtė dvi bendradarbės panevėžietės ir jų vyrai. Tačiau pasiekė ir gera žinia: globos namuose, kuriuose dalį dienos dirbo viena serganti bedarbė, neužsikrėtė nė vienas senukas, nė vienas personalo darbuotojas. plačiau»

Ralio trasoje tikrai neišdygs puslaukinė karvė? (nuotraukos)

Tarptautinio ralio čempionato organizatoriai lipa ant to paties grėblio, kaip prieš porą metų – sporto varžybų trasa šiemet vėl driekiasi palei puslaukinių galvijų aptvarus, o juos auginančios ūkininkės apie būsimą ralį niekas iš anksto neįspėja. Jūžintų seniūnas ginasi, kad apie tokias ūkininkų bėdas negirdėjo, mat dar prieš metus gyveno Vilniuje. plačiau»

Guodžia tik tai, kad nuo Astravo iki mūsų – didesnis atstumas (nuotraukos)

Pranešama, kad po savaitės kitos bus paleista už 50 kilometrų nuo Vilniaus esanti Baltarusijos Astravo atominė elektrinė. Ją finansuoja ir stato Rusijos branduolinės energetikos korporacija. Korespondentė Daiva BARONIENĖ teiravosi pašnekovų: ar jaučia šios greta Lietuvos statomos atominės elektrinės grėsmę? Ar nuogąstauja dėl saugumo, ar tiki, kad dalijamas jodas padės? plačiau»

Sūnų į ligoninę naktį nuvedė žemę graibydama (1)

Pirmadienį po trečios valandos nakties į Panevėžio ligoninės priimamąjį su 7-mečiu sūnumi atėjo 35 metų moteris. plačiau»

Kondicionierių atsiradimą lems prailginti mokslo metai?

Karštis paskatino šalies valdžią kai kurioms mokykloms parūpinti vėsinimo įrangą, tik kad tų laimingųjų mokyklų Panevėžio krašte – vos vienetai. plačiau»

Už ką atleido, taip ir neišgirdo

Panevėžio tarybos posėdyje svarstant savivaldybės įmonės „Panevėžio gatvės“ vadovo praėjusių metų veiklos ataskaitą kalbama buvo ne apie bendrovės atliktus ar nepadarytus darbus, o apie buvusios jaunos direktorės Viktorijos Juodikienės atleidimo priežastis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.