Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono gyventojas juokavo, kad jų kaime kur bepasisuksi, kone visi giminės
Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Tuščiame bute – paukščių karalija

Prieš daugelį metų į užsienį emigravusi juodupietė nepasirūpino, kad tuščią likusį jos butą kas nors prižiūrėtų. Dabar, prakiurus vamzdžiui, gelbėtojams teko lipti ten pro langą. Pirmas darbas, kurį jiems teko padaryti – išleisti panikuojantį pusšimtį balandžių. plačiau»

Nepastebėtas europiečių solidarumo virusas

Koronaviruso protrūkis iš esmės pakeitė įprastą gyvenimą, sudavė stiprų smūgį valstybių sveikatos sistemai ir ekonomikai. Tūkstančiai europiečių užsikrėtė koronavirusu, bet krizės akivaizdoje ne mažiau užkrečiantis yra europiečių solidarumas. Įkvepiantys poelgiai – nuo pilietinių iniciatyvų iki šalių tarpusavio pagalbos – iš esmės prisideda prie kovos su pandemija, bet dažnai lieka paraštėse ir nesulaukia mūsų dėmesio. plačiau»

Kurti pogrindyje pasiuntė valdžia (nuotraukos) (8)

Meno stipendijos jau išdalintos, tačiau kūrėjų pavardžių visuomenė nesužinos. Panevėžio valdžia neatskleidžia, kas tie laimingieji, gausiantys po krūvą mokesčių mokėtojų pinigų. Ar tik nebus tie, kurie prieš ją lankstosi iki žemės? Valdžia nepaaiškina ir kodėl išbrokuota viena vienintelė kūrėja, dar ne taip seniai atskleidusi juodąją valdiškos kultūros virtuvę. plačiau»

Niuksų kruša – ir nuo savųjų (6)

Skandalas Biržų politikos padangėje – savivaldybės administracijos direktoriaus, valstiečiams atstovaujančio Vido Eiduko ataskaita buvo atmesta. Tai parodė, kad tarp rajono valdančiųjų – valstiečių ir liberalsąjūdininkų – vienybe jau net nebekvepia. Pats gi administracijos direktorius pavadintas beveik autokratu. plačiau»

Kupiškyje – antro sprogimo baimė ir evakuacija

Jau savaitė, kai kupiškėnai galutinai suprato gyvenantys ant parako statinės. Po praėjusio ketvirtadienio naktį nugriaudėjusio sprogimo daugiabutyje to paties namo gyventojai antradienį, pajutus dujų nuotekį, vėl buvo evakuoti. plačiau»

Pageltonijęs Nevėžis kai kam baisus

Pastarosiomis dienomis Panevėžio krašte pirmąkart gausiau palijus, Nevėžio upė pagelto. Skaistakalnio parke vaikštinėdami žmonės pamatė upės paviršiuje gelsvą plėvelę ir iškart pagalvojo, kad tai teršalai. plačiau»

Kvietimus tikrintis pasiėmė, bet nenuvyko

Visi, kurie praėjusį savaitgalį Panevėžyje pasitikrino dėl koronaviruso, gali triumfuoti – jų organizme to užkrato nerasta. Medikų kalba, visi infekcijos tyrimo rezultatai yra neigiami. plačiau»

Ežiuką iš vamzdžio traukė kauptukais (nuotraukos)

Panevėžyje, pievelėje prie parduotuvės, neuždengta lietaus nutekamojo vamzdžio anga gali ne tik gyvūną pražudyti, bet ir prišaukti nelaimę žmogui. Nepastebėsi kiaurymės, koja į ją paklius – ir neaišku kuo baigsis. Į šią kiaurymę prasmegęs ežio jauniklis išgyveno tik geraširdžių ir atkaklių gelbėtojų dėka. plačiau»

Panevėžietė pamokė vilniečius policininkus (3)

Kelių policijos pareigūnai nubaudė vairuotoją už tai, kad ji pėsčiųjų perėjoje nepraleido pėsčiojo, nors jis jau buvo kirtęs tą juostą, kuria moteris važiavo. Teisme išaiškėjo, kad policininkai nemoka kelių eismo taisyklių ir yra aplaidūs – jie nepateikė net įvykio vaizdo įrašo. plačiau»

Komanduodamas žmones linksmino (10)

Bandydamas darbo reikalus tvarkyti per feisbuką ir viešai duodamas įsakmius nurodymus savo pavaldinei, Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius apsijuokė prieš visą rajoną. Gyventojai juokėsi skaitydami viešą valdininkų susirašinėjimą ir džiaugėsi jų surengtu nemokamu šou. plačiau»

Sūrininkams išgąsčio – tik valandai

Sulaukus pranešimo apie gaisrą „Rokiškio sūryje“, į gaisravietę išskubėjo gausios ugniagesių pajėgos. Netrukus paaiškėjus, kad pavojus menkas, net pats bendrovės vadovas nusprendė nebevažiuoti į įvykio vietą. plačiau»

Papildė žolėdžių armiją

Panevėžio puošmena Senvagė pasipildė žuvimis. Antradienį į tvenkinį paleista 12 nemažų baltųjų amūrų ir 17 plačiakakčių. Žuvys svėrė nuo 1 kg iki 2,5 kg. plačiau»

Ar karantinas paveiks daugiabučių renovaciją?

Būsto energijos taupymo agentūra (toliau – Agentūra), administruojanti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą (toliau – Programa), informuoja, kad šiuo metu šalyje yra vykdoma 420 daugiabučių atnaujinimo projektų, kuriuos įgyvendina apie 130 statybų sektoriaus bendrovių. plačiau»

Biržų rajono mero dukrai atsirado vieta (16)

Iš užsienio grįžusi Biržų rajono mero Vyto Jarecko duktė Edita Jareckaitė be darbo gimtajame mieste ilgai nesėdėjo – įsidarbino Turizmo informacijos centre. „Tėtis tikrai niekam neskambino!.. Nebent privačiame pokalbyje užsiminė...“ – bandė aiškintis mergina. Bet ar tas „privatus pokalbis“ ir nėra įrodymas, kad tėvelis dėl savo dukrelės taigi labai pasistengė? plačiau»

Pernelyg gražinamas butas erzina kaimynus

Daugiabučio gyventojai stebėjosi, kaip valdžia netaupo lėšų įrenginėdama butą likimo nuskriaustiems vaikams – vos tik pradėjusi remontą pirmiausia išlupo naujai sudėtą grindų laminatą. Tačiau valdžios atstovai turi savo paaiškinimą – apgyvendinti vaikų bet kokiose „pirtelėse“ jie negali. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.