Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono gyventojas juokavo, kad jų kaime kur bepasisuksi, kone visi giminės
Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Žmonės

Namus užleidžia turistams, kraustosi į kaimus (nuotraukos)

Meduolių, cinamono, karšto vyno, šokolado, dešrelių su troškintais kopūstais kvapas apgaubs kiekvieną, patekusį į Vokietijos ir Prancūzijos miestų Kalėdų muges. plačiau»

Motinos paieškose – trys keistos moterys (nuotraukos) (1)

Kas esi, kokios tautybės ir kilmės, kokia moteris tau davė gyvybę? Vaikų namuose užaugęs vyras iki šiol nežino nė vieno atsakymo į tuos svarbius klausimus. Jo šaknų atkakliai ieškojo žmonos giminė, bet viskas buvo pernelyg painu, nors labai galimas dalykas, kad vienu metu vyras žvelgė savo motinai į akis. plačiau»

Siuviniu parodys, ar verta diplomo (nuotraukos)

Kai vaikai paauginti, buitis susitvarkyta, moterims atsiranda tarsi antras kvėpavimas – norisi daryti ne tik tai, kas privalu, bet ir tai, apie ką svajojai, bet neradai laiko ar galimybių. Svarbu išdrįsti, o tada viskas eisis kaip per sviestą. Dvi rokiškietės į amatų mokyklos suolą sėdo tada, kai peržengė pusšimčio metų ribą. plačiau»

Širdin įsigėręs pyrago kvapas (nuotraukos) (2)

Kuo pasidžiaugsi senatvėje? Įsigytais namais, mašinomis, kitokiu sukauptu turtu? Panevėžiečiai Kunickai pasidžiaugs užaugintais vaikais. Ne biologiniais, bet – savais. Juos visi vis tikrina, moko, pavydi iš valstybės gaunamų pinigų, tik niekas nepavydi mažiesiems užauginti skirtų dienų, naktų ir metų. plačiau»

Žmonai išvykus pajuto įkvėpimą (nuotraukos)

Biržų rajono ūkininko kieme ėmė dygti gynybiniai bokštai ir pilys. Juos konstruojantis nagingas vyras iš pradžių sulaukė ne vien pagyrimų, o ir pašaipų, esą nesąmonė statyti tas bažnyčias. O dabar pakelės sodyba traukte traukia keliauninkus. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.