Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kaime Kupiškio rajone gyvenantis vyras su kaimynas svarstė, ką veiktų, jei gyventų mieste
Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Nusitašiusi mopedininkė apsivertė (7)

Prieš kelias dienas Biržuose avariją patyrė girtutėlė 42 metų mopedininkė. Pusę aštuonių vakaro Skratiškių ir Kilučių gatvių sankryžoje moteris nesuvaldė mopedo, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. plačiau»

Žvejų azartą lydėjo ir godumas

Karantino metu pulkai žmonių patraukė į žvejybą – tai gera pramoga, o kartu ir nauda, jei žuvys kimba. plačiau»

Ūkininkų siaubas – trys jauni rokiškiečiai

Siaubą Panevėžio krašto ūkininkams kėlusi vagių gauja priėjo liepto galą. Policininkai teigia sučiupę ne tik ilgapirščius, bet ir vogtus daiktus iš jų įsigijusius du vyrus. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2020-05-05 17.27 val. Panevėžyje, Statybininkų g., nenustatytas asmuo iš parduotuvės pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 51,98 euras plačiau»

Triguba avarija – trys nuskintos gyvybės

Pakako tik vienam vairuotojui kelyje suktelėti vairą į kairę – ir prasidėjo pragaras. Du lavonus gelbėtojai ištraukė iš vienos mašinos, leisgyvį vyrą – iš kitos. Bet ir jam kelionė į ligoninę skaičiavo paskutines valandas. plačiau»

Moters kerštas – apšmeižti

Į policininkų akiratį pateko apsimelavusi 30-metė biržietė. Maždaug prieš mėnesį ji pasiskundė policininkams, kad buvo sumušta sugyventinio. plačiau»

Tragediją Kupiškyje buvo galima nuspėti (nuotraukos)

Praėjusią savaitę kupiškėnai išgyveno tikrą sukrėtimą. Po dujų nuotėkio įvykus sprogimui daugiabutyje, apdegė moteris ir paauglė, kiti gyventojai gelbėjosi kaip kas išmanė. Dabar, kai visi jau gali kažkiek atsipalaiduoti, jie beda pirštu į valstybinę dujų įmonę. plačiau»

Nugaišusią stumbrę rado pagal smarvę

Prieš kelias dienas Panevėžio rajone, Pašilių miške netoli Krekenavos, miškininkai aptiko stumbrės gaišeną. plačiau»

Sukčiai naudojasi įmonių vardais

Populiarėja sukčių manipuliacijos parduotuvėse per sąskaitų išrašymą. Statybų įmonės atstovais apsimetę sukčiai neseniai Panevėžyje apmovė statybinėmis medžiagomis prekiaujančius pardavėjus. plačiau»

Girtas taranavo traktoriaus priekabą

Sekmadienio rytą Panevėžio rajone, Vyčių kaime netoli Velžio, girtas 34 metų lengvosios mašinos vairuotojas rėžėsi į traktoriaus tempiamą priekabą. plačiau»

Sugyventiniui suvarė ne bet kokią, o dvidantę šakutę

Moteriai už sunkų vyro sužalojimą neišvengiamai gresia kalėjimas, o ji net nežino, kur pametusi asmens dokumentą, negali gauti advokato. Vyras gi nuoširdžiai savo skriaudėjos gailisi, pasakojasi, kad kažkada abu lankė anoniminių alkoholikų klubą, bet po kelių kartų neištvėrė ir vėl nuplaukė pasroviui alkoholio upe. plačiau»

Kontrabandą slėpė ir statinėse

Anykščių rajone netoli Rubikių ežero pareigūnai pričiupo kontrabandininką. plačiau»

Po gaisro liko be mėsos

Pirmadienio popietę užuodęs po namą pasklidusius dūmus, soduose netoli Panevėžio gyvenantis vyras pamanė, kad kilo gaisras. plačiau»

Nekaltam vairuotojui – smūgiai į abu mašinos šonus

Pirmadienį baigiantis darbo dienai Panevėžyje, prie Rožių ir Radastų gatvių sankryžos, gyvenančius žmones iš namų išginė lauke pasigirdęs stiprus trenksmas. plačiau»

Susidūrę vairuotojai susiginčijo ir nesutarė

Pirmadienį popiet Panevėžyje, netoli „Bičiulio“ prekybos centro, susidūrė viena paskui kitą važiuojančios dvi lengvosios mašinos. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.